На голову Новини ЖЕКи обманюють вінничан на тарифах

ЖЕКи обманюють вінничан на тарифах

184
0

 Непрозорість нарахувань призводить до плутанини і переплат

 Непрозорість нарахувань призводить до плутанини і переплат

Всім вінничанам, які стикалися з оплатою житлово-комунальних послуг, відома проблема з невідповідністю тарифів, заявлених в договорі, і фактичних сум, які доводиться оплачувати. Різниця невелика, але враховуючи кількість платників, вона виливається в мільйони гривень.

Відповідальність за ці переплати лягає на вінницьку міську владу. ЖЕКи, звісно, є лише посередниками між виробником і споживачем послуг. 

Ще одна чимала проблемаце так званий подвійний тариф. Його суть полягає в тому, що якщо вінничанин заплатив за послуги ЖКГ до 20 числа поточного місяця, то у нього виходить одна сума. Якщо заплатити людина не встигає, то вартість послуг зростає на 10%. Цікаво те, що за законом виплата пенсій має здійснюватися до 25 числа поточного місяця. Виходить, що якщо людина отримала гроші 21 числа, то йому доводиться оплачувати вже за завищеним тарифом.

Якщо влада називає систему подвійного тарифу мотивуючою до своєчасної оплати комунальних послуг, нібито до 20 числа люди проводять передоплату зі знижкою, але насправді ці 10% – це ніяка не знижка, а відкрита пеня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я