Новини Руйнівна повінь у Китаї: Зеленський висловив співчуття КНР

Руйнівна повінь у Китаї: Зеленський висловив співчуття КНР

401
0

Провінцію Хебей на півночі Китаю накрили масштабні повені. Вони спричинені сильними дощами, що випали за останні кілька днів.

Про це повідомляє Xinhua.

За даними місцевого департаменту з надзвичайних ситуацій, лише до 1 серпня через спричинені рясними зливами повені й підтоплення постраждали жителі 94 повітів і районів, а також 826 селищ провінції Хебей. Крім того, через повені в безпечні місця переселено понад 1,2 мільйона жителів. Близько третини переміщених, понад 857 тисяч осіб, є засудженими, які утримувались під вартою в місцях позбавлення волі та поліцейських дільницях провінції. Наразі в пошуково-рятувальних роботах і наданні допомоги в Хебеї задіяно майже п’ять тисяч рятувальних команд, у складі яких понад 100 тисяч осіб.

Для прискорення ліквідації наслідків стихійного лиха та відновлення пошкоджень у провінції Хебей і сусідньому Пекіні, також постраждалому від негоди, протягом останніх кількох днів центральна та місцеві органи влади мобілізували різноманітні ресурси.

Зокрема, на відновлення постраждалих від злив і паводків інфраструктури та об’єктів комунального господарства Центральний уряд Китаю виділив 100 мільйонів юанів (майже 14,3 мільйона доларів), ще 44 мільйони юанів (близько 6,17 мільйона доларів) перерахував Організаційний відділ ЦК КПК. Окреме фінансування на екстрені випадки передбачено і урядом провінції Хебей та міською владою Пекіна.

Президент Володимир Зеленський висловив співчуття Китаю через руйнівну повінь.

“Висловлюю щирі співчуття та слова підтримки Голові КНР Сі Цзіньпіну та китайському народу через руйнівну повінь, що призвела до людських жертв”, — зазначив Зеленський.

Український гарант побажав одужання постраждалим і швидкого відновлення зруйнованої інфраструктури.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я