Політика Чи є російські радники в оточенні Папи, – розповів посол України у...

Чи є російські радники в оточенні Папи, – розповів посол України у Ватикані

223
0

За словами посла України, багато осіб із зв’язками з росією можуть бути в Римі.

Папа Римський Франциск закликав Україну до переговорів з рф. Понтифік вважає, що «сильнішим буде той, хто матиме мужність підняти білий прапор»
 
Згодом директор прес-служби Ватикану Маттео Бруні пояснив слова Папи Римського що говорячи про війну в Україні, Франциск використав фразу «білий прапор», не маючи на увазі те, що українській стороні треба капітулювати.
 
Натомість надзвичайний і повноважний посол України при Святому престолі (Ватикані) Андрій Юраш в інтерв’ю Радіо Свобода зазначив, що дійсно багато осіб, які мають зв’язки з росією та російською церквою, можуть бути присутні в Римі та інших місцях. Він наголосив, що це частково стосується спадщини та переконань деяких представників католицької вищої ієрархії, включаючи самого папу. Але він також підкреслив, що це лише один аспект і не можна зведення всього оточення папи до абстрактної проросійської аури.
 

«Це комплексне питання. Так, багато людей є і в Римі, і не тільки в Римі, які мають у своєму бекграунді традицію взаємин з росією і російською церквою. І для них не так легко це полишити», – сказав Юраш.

Заклики Папи Римського Франциска про “білий прапор для України” не підтримали ні в НАТО, ні в Євросоюзі. Не погоджується з цим і Німеччина. На Заході наголосили, що агресором є саме рф, тому мир має бути справедливим – на умовах України.
 

Так, на скандальну заяву Папи Римського відповів Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, він виступив проти капітуляції України.

“Капітуляція – це не мир… Президент путін розпочав цю війну, і він міг би закінчити її сьогодні. Україна не має такого вибору”, – заявив генсек НАТО та закликав усіх союзників продовжувати військову підтримку Києва.
 
Представник Єврокомісії Петер Стано також заявив, Європейський союз підтримує мирні переговори України та росії тільки на умовах Києва. Блок виступає за справедливість.
 
“Ми хочемо справедливого миру. Миру, який бере до уваги жертву війни, а це Україна”, – заявив Петер Стано..#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я