Політика Кулеба пояснив, чому росіяни гірші за рабів

Кулеба пояснив, чому росіяни гірші за рабів

567
0
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відповів, чи існує можливість того, що під впливом війни ситуація всередині росії почне змінюватися. Він не сподівається, що російське суспільство зможе стати “Х” у цьому питанні, але ймовірність все ж є. За його словами, росіяни є гіршими за рабів, адже покірно слухають свого диктатора володимира путіна.
 

Про це він сказав в інтерв’ю ELTA, яке процитувало видання Delfi. Кулеба наголосив, що навіть раби бунтували.

“Російське суспільство іноді називають суспільством рабів – вони покірно слухають все, що їм нав’язує їхній рабовласник Путін. Але навіть раби бунтують. Тому я вважаю, що називати російське суспільство рабами недоречно”, – зауважив міністр.
 
Він наголосив, що станом на сьогодні не бачить ніякого ключового фактору, оскільки суспільство в рф “проковтнуло” навіть смерть опозиціонера Олексія Навального. Подекуди вони виходили на вулиці з “протестами”, які швидко були задушені силовиками та не розвинулися.
 

“Але це може змінитися, якщо зміниться ситуація на фронті та всередині росії. Втім, для того, щоб Україна змінила ситуацію, нам потрібна зброя”, – додав Кулеба.

Інтерв’ю Дмитра Кулеба

Під час бесіди з журналістами глава МЗС України заявив, що у разі нападу росії на країни Балтії вони зможуть перемогти. Проте після битви балтійські міста будуть виглядати, як знищені російськими окупантами Бахмут та Авдіївка.

“Зрештою, я думаю, НАТО переможе. Але подивіться на Бахмут, подивіться на Авдіївку – так виглядатимуть країни Балтії після напружених бойових дій. Ось так виглядатимуть ваші міста. Красивого Вільнюса не буде”, – заявив український міністр закордонних справ.
 
Кулеба наголосив що найдешевший і найбезпечніший спосіб уникнути конфлікту з росією – це підтримати українців, які борються проти російської агресії. За його словами, Литва це розуміє, тому активно підтримує Україну.
 

Кулеба наголосив що найдешевший і найбезпечніший спосіб уникнути конфлікту з росією – це підтримати українців, які борються проти російської агресії. За його словами, Литва це розуміє, тому активно підтримує Україну.

Країни Балтії створили спільну зону оборони від рф
Наприкінці січня цього року Естонія, Латвія та Литва вирішили створити спільну балтійську зону оборони на східному кордоні, де країни межують із росією та Білоруссю. Вони домовилися, що спільно боронитимуть свої країни на випадок вторгнення армії рф з її або білоруської території у балтійський регіон. Йдеться про створення різних оборонних споруд, метою яких є стримування ворога та стратегію захисту у взаємодії армій трьох країн.
 
Відповідну угоду підписали міністри оборони Ханно Певкур, Андріс Спрудс і Арвідас Анушаускас. В Естонії тоді наголосили, що війна росії в Україні показала, що окрім техніки, боєприпасів і живої сили, нам також потрібні об’єкти фізичного захисту на кордоні, щоб захищатися з першого метра.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я