Новини Дорогі друзі, готуйтеся до спеки!

Дорогі друзі, готуйтеся до спеки!

522
0

В Європі вирує аномальна спека, яку вже прозвали Цербер. Провідні столиці оголосили “червоний” рівень небезпеки та готуються до наступного підвищення – майже 48 градусів за Цельсієм.  Чи варто чекати на неї в Україні?

Чи загрожує аномальна спека Україні

Нещодавні прогнози синоптиків не передбачають підвищених температур на території України, хоча показники все ж дещо зміняться.

“Температура липня буде на 1-1,5 градуса вище за норму, а в серпні середньомісячна температура може бути на 2 градуси вищою. Таке загальне спостереження на всю територію країни”, – спрогнозувала синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха.

Фахівці нагадують, що цього року (що відбувається раз на 60 років!) очікується виснажлива спека. Передбачається 40 днів, коли температура досягне рівня вище 45°С. Нині Малайзія, Індонезія, Сінгапур та інші східні країни вже переживають «аномальну спеку».

Будьте готові до високих температур від 40°C до 50°C. Завжди пийте ПОВІЛЬНО чисту воду кімнатної температури. Уникайте холодної води чи льоду. Що робити та чого не робити?

1. Лікарі радять не пити дуже холодну воду, коли температура досягає 40 ° C, тому що наші дрібні кровоносні судини можуть розірватися або луснути.

Молода людина прийшла з вулиці у спекотний день. Рясно спітнівши, бажаючи якнайшвидше охолонути, він тут же обмив ноги холодною водою… Раптом він упав. Негайно викликали швидку допомогу та відвезли до лікарні.

2. Коли спека підніметься вище 38 ° C, а ви прийдете з вулиці, давайте … зігріємося (!). Не пийте нічого холодного. Можна пити гарячу або теплу воду, але пити її ПОВІЛЬНО. Не мийте руки чи ноги відразу після приходу. Зачекайте щонайменше 30 хвилин або близько того, перш ніж приймати ванну або душ. Також не мийте та не мочіть шкіру перед виходом на сонце.

3. Чоловік хотів охолонути після приходу додому і відразу прийняв душ. Після душа його доправили до лікарні із затеклою щелепою. У нього трапився інсульт. * Запобіжні заходи:

* Не пийте відразу дуже холодну воду спекотного літа або якщо ви дуже втомилися, тому що це може призвести до звуження вен або кровоносних судин, що може призвести до інсульту. Пересилайте інформацію та ділитесь нею один з одним! Нехай більше людей дізнається про це!

Бережіть себе!

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я