На голову Новини Як не стати жертвою недобросовісного ЖЕКу

Як не стати жертвою недобросовісного ЖЕКу

202
0

 Зловживання з боку жеків можна поділити на три категорії:

 

 Зловживання з боку жеків можна поділити на три категорії:

1. Умисне завищення тарифів приватними або комунальними ЖЕКами по відношенню до тарифів, які були встановлені міською владою.

2. Внесення в складову тарифів послуг, які фактично не надаються. Наприклад, ділянка на якій знаходиться житловий будинок вважали як прибудинкову територію. Фізично даний шматок землі не можна обслуговувати, але за це брали гроші.

3. Махінації з теплом. По закінченню опалювального сезону теплогенеруючі компанії направляють жекам дані про фактично поставлену теплову енергію та її вартість. ЖЕКконтори повинні звірити ці рахунки з тими, які вже сплатило населення. У разі, якщо вінничани переплатили, їм зобов’язані повернути різницю. У багатьох випадках це не проводиться.

Як не стати обдуреним жеком? У прокуратурі Вінниці радять жителям міста знати складову тарифів на комунальні послуги. Такі вихідні дані зобов’язані надати в жеку, і не важливо приватний він чи комунальний. У цих даних має бути записано, наприклад, кількість сходових клітин в будинку або площа прибудинкової території, яку прибирають. Все це можна звірити з реальними показниками. Якщо ви угледіли порушення або вам не дають дані складові тарифи пишіть скаргу в прокуратуру. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я