На голову Новини Як зекономити на комунальних – радить «Голос народу»

Як зекономити на комунальних – радить «Голос народу»

136
0

 Потрібно в квартирах на труби з гарячою водою встановлювати лічильники, які рахували б не кубометри води, а кількість кілокалорій тепла, які отримує споживач. 

 Потрібно в квартирах на труби з гарячою водою встановлювати лічильники, які рахували б не кубометри води, а кількість кілокалорій тепла, які отримує споживач. Розрахунок автоматично ведеться лічильником на основі кількості прокачаної води і її температури. Точно такі самі лічильники тепла треба встановлювати на батареї опалення. ЖЕКи повинні  споживачам щомісячно надавати інформацію про середню температуру води , яка потім піддається нагріванню. Тому, що літом і взимку, температура холодної води різна. Середній розрахунок температури холодної води безперервно повинен підраховувати комп’ютер на комунальному підприємстві (щоб розрахунок був точним). Споживач із цифри отриманих кіло-чи гігакалорій і «природних» гігакалорій вираховує кількість тепла, поданого надавачем послуг і проводить відповідну сплату.

Таким чином ЖЕКи або інші недобросовісні постачальники комунальних послуг не будуть з нас брати в сумі колосальні кошти за ненадане чи недодане тепло.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я