Uncategorized Важливі новини 7 травня.

Важливі новини 7 травня.

480
0

– Президент України Володимир Зеленський закликав канцлера Німеччини Олафа Шольца зробити “потужний крок” та відвідати Київ 9 травня.
Про це він заявив у виступі перед представниками британського аналітичного центру Chatham House.
“Він запрошений, запрошення відкрите, воно є вже певний час. Його запрошують приїхати до України, він може зробити цей дуже потужний політичний крок – приїхати сюди 9 травня до Києва. Я не пояснюю значення, я думаю, ви достатньо освічені, щоб зрозуміти чому”, – сказав Зеленський.
Щодо Маріуполя, Зеленський сказав, що ситуація там рівносильна “тортурам” і що жодних переговорів з Росією бути не може, якщо мирних жителів або військовослужбовців буде вбито, коли їх можна було звільнити.
“Росіяни не вірять, що їх можна притягти до відповідальності за військові злочини, тому що вони мають силу ядерної держави. Йде 72-й день повномасштабної війни, і ми поки що не бачимо її кінця і не відчуваємо жодної готовності російської сторони до її припинення”, – сказав Зеленський.

– Влада федеральної землі Берлін заборонила прапори України та іншу українську символіку на акціях під час пам’ятних заходів 8 та 9 травня, прирівнявши їх до символіки сепаратистів та Росії.
Українські активісти планували провести мирну акцію в Берліні та згадати жертв Другої світової війни, в якій загинули мільйони українців.

– Президент США Джо Байден заявив представникам своєї розвідки, що нещодавні повідомлення у ЗМІ щодо обміну інформацією із Україною були контрпродуктивними.
Під час телефонної розмови з директором ЦРУ Вільямом Бернсом, директором національної розвідки Авріл Хейнс і міністром оборони Ллойдом Остіном Байден заявив, що таке розкриття інформації “відволікає від нашої мети”.
Інший чиновник сказав, що Байден наказав зупинити витік інформації.

– Вранці 7 травня в Одесі була повітряна тривога, в області спрацювали сили протиповітряної оборони.
Представник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук:
“Ніч в місті та області пройшла без обстрілів. Ранок розпочався з сигналу повітряної тривоги. Працювали наші підрозділи ППО”.
Братчук повідомив, що деталі роботи ППО будуть згодом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я