Uncategorized Короткий бунт Пригожина: В РНБО та у Зеленського розповіли, яка від нього...

Короткий бунт Пригожина: В РНБО та у Зеленського розповіли, яка від нього користь Україні

361
0

В українській владі вважають, що трагікомедія на болотах 23-24 червня принесла нам користь. Попри те, що так званий “марш справедливості” ПВК Вагнер тривав лише добу та завершився мировою угодою путіна і Пригожина, Україна отримала від нього свої плюси.

В РНБО заявили про демонтаж путінської системи

Секретар РНБО Олексій Данілов написав у Facebook, що система, яку вибудував за 23 роки володимир путін, посипалась. Відлік розпочато і процес не зупинити.

“БУНТ ПРИГОЖИНА – ПЕРШИЙ ЕТАП ДЕМОНТАЖУ ПУТІНСЬКОЇ СИСТЕМИ. ПРИГОЖИН Є ТІЛЬКИ ЧАСТИНОЮ ГРУПИ І ЧАСТИНОЮ ПЛАНУ, ВЕРХІВКОЮ АЙСБЕРГА ПРОЦЕСУ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ. НА РОСІЇ СФОРМУВАЛАСЬ ГРУПА НЕВДОВОЛЕНИХ – СИЛОВИКІВ, ЧИНОВНИКІВ І ОЛІГАРХІЧНОГО КАПІТАЛУ, ЯКА ВВАЖАЄ ДІЇ ПУТІНА СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИМИ ДЛЯ ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСІВ І СВОГО ІСНУВАННЯ, ЗАГРОЗОЮ ДЛЯ РФ”, – ВВАЖАЄ ВІН.

За словами Данілова, пригожинський ростовський марш-кидок – демонстрація серйозності намірів, можливостей, що існують, і створення умов для початку процесу владного транзиту – добровільного або примусового. Весь світ побачив, що колони вагнерівців або інших структур можуть таки дійти до Красної площі.

“У ПУТІНА ЗАЛИШИЛАСЬ ЄДИНА МОЖЛИВІСТЬ ПОРЯТУНКУ – ТОТАЛЬНА ЗАЧИСТКА СИЛОВОГО БЛОКУ, ФІЗИЧНА ЛІКВІДАЦІЯ ПВК “ВАГНЕР”, ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ПОКАРАННЯ ПРИГОЖИНА (КУВАЛДА ?), ВВЕДЕННЯ В КРАЇНІ ВОЄННОГО СТАНУ І РОЗГОРТАННЯ МАСОВИХ РЕПРЕСІЙ. ЧИ СПРОМОЖНА ВИКОНАТИ ЦІ ФУНКЦІЇ КАРАЛЬНА МАШИНА ІМЕНІ ЗОЛОТОВА-БОРТНИКОВА, ОРІЄНТОВАНА НА ПОБИТТЯ ХІПСТЕРІВ, ЖІНОК ТА ПІДЛІТКІВ, – ВЕЛИКЕ ПИТАННЯ”, – ЗАЗНАЧИВ СЕКРЕТАР РНБО.

ДАНІЛОВ ПРОІНФОРМУВАВ, ЩО СПРАВЖНЯ ГРУПА РОСІЙСЬКИХ МАЙБУТНІХ ПЕРЕМОВНИКІВ З УКРАЇНОЮ ВЖЕ Є.  АЛЕ ПОКИ ЗАЛИШАЄТЬСЯ В ТІНІ. УЧАСТЬ У ЦЬОМУ ПРОЦЕСІ ЛУКАШЕНКА ЦІЛКОМ ЙМОВІРНА.

“УСЕ, ЩО МОЖЕ НА РОСІЇ ПІТИ НЕ ЗА ПЛАНОМ, ПІДЕ НЕ ЗА ПЛАНОМ, І “КАЗУС ПРИГОЖИНА” МОЖЕ ЗАПУСТИТИ/ЗАПУСТИВ ПРОЦЕСИ З НЕПЕРЕДБАЧУВАНИМИ НАСЛІДКАМИ. ВІДЛІК РОЗПОЧАТО. А НАМ СВОЄ РОБИТИ…ДО МЕЖ 1991 РОКУ”, – ПІДСУМУВАВ ДАНІЛОВ.

В Офісі президента прогнозують нові бунти в рф

ВОДНОЧАС РАДНИК ОПУ МИХАЙЛО ПОДОЛЯК ЗАЯВИВ, ЩО ТРАГІКОМЕДІЯ ОСТАННІХ ДНІВ КРАСНОМОВНО ПОЯСНЮЄ ЛІДЕРАМ ІНШИХ КРАЇН, ЧОМУ УКРАЇНА НЕ ВБАЧАЄ ЗА МОЖЛИВЕ СЬОГОДНІ ВЕСТИ ПЕРЕГОВОРИ З ПУТІНСЬКОЮ РОСІЄЮ.

“ПРОСТЕ ПИТАННЯ: А З КИМ ТАМ МОЖНА ПРО ЩОСЬ ГОВОРИТИ, ЯКЩО В ГОЛОВНОГО СУБ’ЄКТА ВЛАДА БУКВАЛЬНО ВИСЛИЗАЄ З РУК, ЯК ПІСОК КРІЗЬ ПАЛЬЦІ, А ОБ СТРАТЕГІЧНЕ ВІЙСЬКОВЕ КОМАНДУВАННЯ ВИТИРАЮТЬ НОГИ ВСІ, КОМУ НЕ ЛІНЬ?” – РИТОРИЧНО ЗАПИТУЄ ПОДОЛЯК.

ВІН ВВАЖАЄ, ЩО В РОСІЇ БУДУТЬ ЩЕ БУНТИ. АДЖЕ ПУТІН НІЧОГО НЕ КОНТРОЛЮЄ ТА НЕ МОЖЕ ДАТИ ВІДСІЧ НАВІТЬ СВОЇМ. ЦІЙ ШАЙЦІ ВЖЕ НЕДОВГО ІСНУВАТИ: У БУДИНКУ НЕМАЄ ГОСПОДАРЯ. СИТУАЦІЯ ВСЕРЕДИНІ РОСІЇ НЕКОНТРОЛЬОВАНА, ХИТКА КОНСТРУКЦІЯ ТРИМАЄТЬСЯ ЗА ІНЕРЦІЄЮ ТА НА ЧЕСНОМУ СЛОВІ. ТИМ ЧАСОМ СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ НОВІ ПОРИВИ ВІТРУ…” – СКАЗАВ РАДНИК ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я