Uncategorized ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ ВІДБУДЕТЬСЯ З 1 БЕРЕЗНЯ

ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ ВІДБУДЕТЬСЯ З 1 БЕРЕЗНЯ

293
0

В Україні в лютому стане відомо точний розмір індексації пенсій. Сама індексація відбудеться з 1 березня. Її розмір залежить від двох показників: середньої зарплати по країні за три роки, а також інфляції за минулий рік. Дані цієї статистики буде відомо тільки в лютому, тому і точний розрахунок індексації оголосять лише напередодні самої індексації.

В уряді називають орієнтовний розмір. Йдеться про підвищення пенсій на 13%. Це буде найбільшим зростанням пенсій наступного року. Наприклад, якщо ваш розрахунковий розмір пенсії становить 4 тис. грн, то за результатами індексації ви зможете отримати пенсію в розмірі близько 4,6 тис. грн.

Збільшення пенсії на 1 тис. грн отримають ті українці, які до індексації мають виплату в розмірі від 7692 грн. Важливо зазначити, що йдеться саме про “чистий” розмір пенсії: без урахування всіх можливих надбавок за стаж, вік і т.п.

Індексація не зачепить лише невеликі кількість пенсіонерів. Це ті, хто вийшов на заслужений відпочинок впродовж останніх трьох років, українців, які зараз мають значні надбавки до розрахункових пенсій, або тих, хто має високі виплати. Наприклад, індексація не зачепить жодного з суддів на пенсії, проте і зараз розмір їх пенсії сягає 100 тис. грн.

Наступне підвищення пенсій очікується в квітні. Він зачепить тих, хто продовжує працювати на заслуженому відпочинку і в кого зріс стаж. Крім того, в квітні в Україні підвищать мінімальну зарплату, як результат, збільшиться і гарантований розмір пенсії для тих, кому більше 65 років і хто виконав норму щодо стажу. При тому з 1 лютого розмір пенсій в Україні змінювати не планують.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я