На голову Новини В Вінницькій області попереджено порушень на 21 мільйон гривень

В Вінницькій області попереджено порушень на 21 мільйон гривень

331
0

Більше 21 млн. грн. фінансових порушень попередили фахівці КРУ у Вінницькій області протягом 2010 році, здійснюючи оперативний контроль у сфері державних закупівель. Зокрема, за ініціативою ревізорів Фінансове управління Вінницької міської ради розірвало кредитний договір на суму понад 10 млн. грн.

Більше 21 млн. грн. фінансових порушень попередили фахівці КРУ у Вінницькій області протягом 2010 році, здійснюючи оперативний контроль у сфері державних закупівель. Зокрема, за ініціативою ревізорів Фінансове управління Вінницької міської ради розірвало кредитний договір на суму понад 10 млн. грн. Подібно, Станіславчицька сільська рада Жмеринського району розірвала договори на проведення реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 660 тис. грн., а Серебрійська школа-інтернат на закінчення капітального ремонту будівлі спортивної зали – на 780 тис. гривень. Бершадський спиртовий завод зменшив обсяг поставки ферменту глюколаду на 10 тис. кг на суму 590 тис. гривень.

Управління комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради уклало додаткові угоди, за якими зменшена вартість послуг по двом договорам на 770 тис. грн.

Крім того, відділом освіти Тиврівської РДА вніс зміни до умов договору на 880 тис. грн., відділом культури і туризму Оратівської РДА приведені умови тендерної документації у відповідність до вимого чинного законодавства, очікуваною вартістю закупівлі 7,5 млн. грн.

Під час перевірок, у трьох замовників виявлені незаконні втрати коштів місцевого бюджету на суму майже 400 тис. грн., у двох – додаткові витрати на загальну суму понад 28 тис. гривень.

По 5-ти процедурам, загальною вартістю 76,6 млн. грн. замовниками відмінили тендери.
Загалом, протягом 2010 року фахівці КРУ перевірили 42 процедури закупівлі на 26-ти об’єктах, очікуваною вартістю 166,5 млн. грн.
З метою попередження порушень за результатами оперативного контролю прийнято 23 управлінських рішення, у т.ч. два доручення Вінницької обласної державної адміністрації. Про результати 17-ти перевірок проінформовані правоохоронні органи, 4 особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Матеріали однієї перевірки долучені до кримінальної справи.


Людмила Радомська, начальник відділу контролю у сфері державних закупівель

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я