На голову Економіка “Укрпошта” може стати “Китай-поштою”!!!

“Укрпошта” може стати “Китай-поштою”!!!

146
0

Іноді складається стійке враження, що керівники державних підприємств і компаній України – або корупціонери, або повні нездари… Ситуація із станом “Укрпошти” один із доказів цього… Тож уряд шукає інвесторів для її приватизації, замість того, щоб іще років 20 назад модернізувати її й осучаснити… У чергу за поки що НАШИМ добром стали китайці…

Китайські компанії можуть взяти участь у потенційній приватизації компанії “Укрпошта”.

Про це написав генеральний директор компанії Ігор Смілянський на своїй сторінці в Facebook.

“У мене були переговори з великими китайськими компаніями. Я зробив все, щоб їх переконати (і вони поки що готові) заходити і навіть брати участь у можливій приватизації “Укрпошти”, використовуючи цю можливість для себе, щоб зробити транзитний майданчик в Європу і Туреччину” , – написав він.

“Alibaba любить працювати через партнерів і ділити ризики з ними. Але вони хочуть визначеності, зрозумілої стратегії і зрозумілих правил на митниці”, – заявив Смілянський.

За словами глави компанії, приватизація може дозволити “Укрпошті” залишитися конкурентоспроможною та залучити кошти і технології для свого розвитку.

“Потрібно не відстоювати уявне “народне надбання і стратегічні активи”, а зрозумівши, що інвестувати в майбутнє стільки, скільки Китай, ми собі дозволити не можемо, постаратися знайти інший спосіб залишитися релевантними і конкурентоспроможними в світовій економіці”, – додав глава “Укрпошти”. Зрозуміли ВСЕ ставлення цього бездарного чинуші до НАРОДНОГО майна?… Воно ж не його…

Ігор Смілянський (на фото - праворуч)

Нагадуємо:

У 2017 році міністр інфраструктури Володимир Омелян підписав наказ про припинення діяльності УДППЗ “Укрпошта”, створення публічного акціонерного товариства “Укрпошта” та затвердив статут компанії.

Відповідно до наказу міністра ПАТ “Укрпошта” є правонаступником УДППЗ “Укрпошта”.

Статутний капітал ПАТ становитиме 6,518 млрд грн  за рахунок майна, переданого державою в особі Міністерства інфраструктури.

Держава в особі Міністерства інфраструктури є засновником та єдиним акціонером ПАТ “Укрпошта”, який здійснює функції з управління корпоративними правами держави, з кількістю акцій 6,518 млн шт. номінальною вартістю 1000,00 грн. кожна та загальною номінальною вартістю 6,518 млрд грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я