На голову Сфера ЖКГ Гройсман на прощання “подарував” Ахметову ТЕЦ!!! Таємний указ прем’єра потрапив у мережу!

Гройсман на прощання “подарував” Ахметову ТЕЦ!!! Таємний указ прем’єра потрапив у мережу!

465
0

Ось вона яка, комунальна мафія під прикриттям уряду! Після заяви про відставку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у ході непрозорого засідання уряду було прийнято рішення про виведення з державної власності Калуської ТЕЦ, а також про надання даній ТЕЦ спеціальної державної допомоги…

Про це повідомив представник президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши відповідний документ.
За словами Геруса, ТЕЦ передається в комунальну власність міста Калуша, де раніше був мером нинішній міністр енергетики Ігор Насалик. Калуська ТЕЦ є досить великим об’єктом електроенергетики і єдиним покупцем вугілля на західній Україні, який не належить компанії ДТЕК Ріната Ахметова.

“Калуська ТЕЦ – це досить великий об’єкт електроенергетики і фактично єдиний об’єкт генераціі та єдиний покупець вугілля у Бурштинському острові/на Західній Україні, який не належить компанії ДТЕК (принаймні поки що)”, – відзначив Андрій Герус.

Герус звертає увагу на те, що економічна обгрунтованість такої безкоштовної передачі об’єкта є вкрай сумнівною. При цьому він не виключив, що згодом цей об’єкт буде безкоштовно передано у приватні руки.

“Я думаю, після оголошеної заяви про відставку “виносити” державну власність, та ще й таким таємним непрозорим способом, є не дуже хорошою практикою, зокрема з точки зору довіри суспільства до таких рішень”, – резюмував Герус.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я