На голову Новини У Раді готують звернення до Матіоса щодо неякісних бронежилетів для фронту

У Раді готують звернення до Матіоса щодо неякісних бронежилетів для фронту

193
0

Верховна Рада України звернеться до головного військового прокурора Анатолія Матіоса щодо постачання на фронт неякісних бронежилетів. Таке доручення дав апарату парламенту спікер Володимир Гройсман після заяви депутата від «Батьківщини» Сергія Соболєва.

«У мене в руках пластина, це шоста пластина, яка була відстріляна в зоні АТО, і яка пробита з 50 метрів звичайною кулею. Відбувається підміна цих пластин. Виявлені кілька десятків відстріляних пластин, які пробиваються звичайною кулею», – заявив Сергій Соболєв, пише Радіо Свобода.

«Прошу військового прокурора вважати цю інформацію офіційним запитом. Сьогодні своїм листом звернусь до прокурора з тим, щоб негайно розпочати розслідування», – сказав Володимир Гройсман.

Міністр оборони Степан Полторак попросив передати матеріали також і в його відомство. «Прошу передати нам матеріали, у яких підрозділах це виявлено, тому що це можуть бути підрозділи Національної гвардії, Збройних сил, прикордонних військ», – сказав він.

Від квітня 2014 року на частинах Донецької і Луганської областей, захоплених підтримуваних Росією бойовиками, триває, за офіційним визначенням української влади, антитерористична операція. За цей час, за даними ООН, загинули понад дев’ять тисяч людей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я