На голову Новини Скільки коштує поїсти в їдальні Верховної Ради

Скільки коштує поїсти в їдальні Верховної Ради

132
0

З огляду на численну кількість розмов і міфів про начебто смішні ціни на харчування у їдальнях і буфетах Верховної Ради України «Ні корупції!» вирішив перевірити сьогоднішні ціни на готові страви, договори з постачальниками деяких продуктів та доходи їдальні від депутатських фуршетів і від своєї безпосередньої діяльності.

Державне підприємство «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» засновано на державній власності і належить до сфери управління Управління справами Апарату Верховної Ради України.

Підприємство діє на принципі повної господарської самоокупності. Їдальня працює для народних депутатів України, помічників-консультантів, працівників Апарату Верховної Ради України, інших осіб та обслуговування офіційних заходів, які проводяться Верховною Радою України.

Оскільки їдальня як окреме держпідприємтсво працює на госпрозрахунку, то власне Верховна Рада України не витрачає жодних коштів на утримання їдалень та буфетів. Головний законодавчий орган країни платить їдальні лише за обслуговування офіційних заходів, які проводяться Верховною Радою України.

Так, у 2014 році видатки за рахунок коштів державного бюджету на забезпечення здійснення та обслуговування державним підприємством «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» протокольних заходів, що проходять у Верховній Раді України за участю Голови Верховної Ради України, керівників комітетів, фракцій та груп, склали 2187500,00 грн.

Торік аналогічні витрати на фуршети в рамках протокольних заходів обійшлися державному бюджету у 1788370,00 грн. Про це «Ні корупції!» повідомили в Управлінні справами Апарату Верховної Ради України.

Загалом «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» в результаті своєї діяльності у 2014 році отримала валовий прибуток 3 849 006,00 грн. За 11 місяців 2015-го року – 3 477 633, 26 грн. Про це «Ні корупції!» повідомила директор ДП «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» Л. Дубровська.

Щодо постачальників м’ясних, рибних, молочних та хлібних продуктів за минулий 2015 рік, то в ДП «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» запевнили, що підприємство працює лише з продукцією вітчизняних виробників. Жодна закупка продукції не відбувається без погодження Санітарно-епідеміологічної станції Державного управління справами.

Перелік постачальників м’ясних, рибних, молочних та хлібних продуктів за 2015 рік для ДП «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» та вартість угод.

1

2

3

4

5

До речі, у переліку постачальників м’яса та м’ясопродуктів є ТОВ «ВКП «Прилуки-Агропереробка». Серед засновників та кінцевих бенефіціарів у ньому є Чистов Андрій Вікторович з нульовим внеском до статутного фонду.

6

Згідно з реєстром фізичних та юридичних осіб, людина з аналогічним іменем та адресою також значиться як партнер матері колишнього депутата і спонсора «Свободи» Ігоря Кривецького. Так, згідно з реєстром, мамі Кривецького Ганні Кривецькій, а також Марії Звінській та Андрію Чистову належить компанія ТОВ «Капітал-Інвест», яка має комерційне приміщення у Києві по вулиці Городецького, 10/1, де розташовані магазини лакшері-брендів.

7
Влітку минулого року їдальня Верховної Ради розширила перелік своїх послуг. Нині вона може приготувати фуршет на виїзді для будь-кого за попереднім замовленням. Так, у липні минулого року, «хороший стіл» коштував 250 грн з однієї особи. Окрім готових страв у парламентській їдальні, також могли надати посуд та пропонували скористатися послугами своїх офіціантів.

За словами директора ДП Л.Дубровської, така діяльність їдальні ВР не суперечить чинному законодавству. А вартість послуг визначається в залежності від кожного випадку.

Меню для депутатів та помічників складається щодня. Обов’язково присутні дієтичні та пісні страви. Дешево чи дорого поїсти у депутатській їдальні, робіть висновки на основі переліку тижневого меню наприкінці минулого року:

8

9

10

11

12

14

nikorupciji.org

Валентина Новицька, «Ні корупції!»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я