На голову Новини Олег Барна повернувся до складу фракції «Блок Петра Порошенка»

Олег Барна повернувся до складу фракції «Блок Петра Порошенка»

173
0

Народний депутат Олег Барна, якого вилучили із складу фракції «Блок Петра Порошенка», повернувся до складу фракції «Блок Порошенка». 

«Фракція ухвалила рішення, яким скасувала своє попереднє рішення від 11 грудня, яким мене виключили з фракції», – сказав Барна, слова якого цитує прес-служба «Блоку Петра Порошенка», повідомляє Радіо Свобода.

У грудні минулого року в парламенті України виникла бійка між депутатами від коаліції під час виступу у Верховній Раді прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Це сталося після того, як депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна підійшов прем’єра і спробував підняти і відтягти його від трибуни, з якої виступав голова уряду.

Фракція «Блок Петра Порошенка» ухвалила рішення вилучити Олега Барну зі складу фракції через його сутичку з прем’єром. При цьому Барна заявив, що сам вийшов із фракції. Комітет Верховної Ради України з питань регламенту і депутатської етики рекомендував парламенту позбавити Олега Барну права відвідувати найближчі п’ять засідань парламенту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я