На голову Новини Скасування пільг безкоштовного проїзду у транспорті стартує з Вінниці

Скасування пільг безкоштовного проїзду у транспорті стартує з Вінниці

150
0

 

Скасування пільг безкоштовного проїзду для студентів, пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, чиновників, депутатів та працівників правоохоронних і силових структур

 

 Кабінет Міністрів має намір скасувати пільги на безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, чиновників, депутатів та працівників правоохоронних і силових структур. і цей проект має стартувати у Вінниці . Тепер стало зрозуміло чому місцеву Владу так роздратувало  проведення анкетування громадян що до Результатів транспортної реформи яке було проведено до підняття цін на громадський транспорт але всеодно позначилось на витратах Вінничан.

 Вінницька Транспорта Реформа.2012-13 Шокуючий   Аналіз 1-ї річниці    http://blogs.korrespondent.net/users/blog/dmitrykozakpower/a107461

Яке було висвітленно і осуджено всіма підконтрольними Владі ЗМІ . Тепер зрозумілі Заяви місцевої влади про всі покращення та европейське нововведення ,зокрема електронні проїздні квитки , це мабуть і є підготовка до наступних кроків які крім підняття цін на проїзд , ще  несуть загрозу відміни пільг на проїзд  незахищеним верствам населення – пенсіонерів, ветеранів, інвалідів , студентів . А щоб перші не ображались сильно вирішили позбавити пільг чиновників, депутатів та працівників правоохоронних і силових структур які особливо цими пільгами не користуються крім рядових працівників у яких заробітна плата 1000 -1500 грн ,що вдарить і по їхньому карману та бажанню за свій рахунок їздити по робочих питаннях .

За посиланням на видання "Україна Комунальна" Право на пільговий проїзд мають замінити адресною допомогою – щомісяця громадянам будуть видавати певну суму грошей, яка покликана покрити витрати. Компенсацію отримають малозабезпечені, ветерани, інваліди та пенсіонери. 

Реалізацію концепції, найімовірніше, відкладуть до кінця 2014 року. «Спочатку потрібно створити єдиний реєстр пільговиків. На це Світовий банк вже виділяв Україні 100 мільйонів євро, і база існує. Але на її модернізацію та запуск необхідно ще 50 мільйонів гривень. В пілотному варіанті до кінця року реєстр запрацює у Вінницькій області. А до кінця наступного – по всій Україні», – розповіла Міністр соцполітики Наталія Королевська, пише «Сегодня».

Приблизну суму компенсації на одну людину у Кабміні поки не прораховували. «Кожен регіон називає свою суму. Я вважаю, потрібен єдиний держстандарт. А перед цим концепцію повинні обговорити з людьми», – додала Міністр.

Втім, витрати на створення єдиного реєстру – це не єдина перешкода для введення у дію такої системи компенсації витрат на пільговий проїзд. За попередніми прогнозами, потрібні значні кошти фінансування такої адресної допомоги малозабезпеченим.

«Після запровадження реформи ми не тільки заощадимо, але і позбудемося заборгованості перед перевізниками», – переконаний народний депутат від Партії регіонів Олександр Стоян. 

Окрім того, слід зазначити, у Верховній Раді зареєстровано законопроект про вищу освіту, у якому не передбачено право студентів на пільговий проїзд.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я