На голову Новини «Свободі» не подобається «партія Вінничан» з Домбровським

«Свободі» не подобається «партія Вінничан» з Домбровським

163
0

 

Голова Вінницької обласної організації ВО «Свобода» Олексій Фурман стверджує, що народні депутати Петро Порошенко, Олександр Домбровський та Григорій Заболотний навмисне провалили голосування проти пенсійної реформи.

 «Як відомо, 2 квітня 2013 року Верховна Рада України провалила голосування за скасування так званої «пенсійної реформи», чим фактично закріпила рабський статус українців. У разі позитивного результату цього голосування був шанс знизити пенсійний вік, зокрема для жінок. Це могло б стати початком процедури скасування рабського пенсійного закону. Однак цього не сталося, адже для ухвалення позитивного рішення забракло лише 6 голосів. Серед цих шести депутатів не голосували за ухвалення за основу законопроекту «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», хоча на засіданні таки були присутні, народні депутати-мажоритарники від Вінниччини – Порошенко, Заболотний та Домбровський», – говорить Олексій Фурман.
«Групу цих депутатів на Вінниччині називають так званою «партією вінничан», куди входять члени команди на чолі з Порошенком: Домбровський, Заболотний, міський голова Вінниці Гройсман, які тісно співпрацюють із «регіоналами» і її ставлениками на Вінниччині, контролюючи місцеві адміністративні, фінансові, бізнесові та медійні важелі впливу. На жаль, ці особи рядяться в шати господарників, які позиціонують себе поза політикою. Однак від виборів до виборів представники сумнозвісної «партії вінничан» мають особливий дар перефарбовуватися в усі можливі кольори політичних партій, які дають їм можливість залишитися біля владного корита. Тому вважаю, що так зване неформальне угрупування «партія вінничан» є підпорою кримінально-олігархічного режиму Януковича», – заявив Олексій Фурман. 
Цікаво, що раніше відомий журналіст і блогер Анатолій Шарій звинуватив Олексія Фурмана у намаганні «купити» місце у Верховній Раді. Столичні інтернет-ресурси розповсюдили інформацію, що він нібито незабаром стане парламентарем замість Богдана Бенюка, але за місце у ВР повинен віддати в партійну казну 2,5 мільйона доларів і «переписати» ресторан «Фата моргана» під Вінницею. Фурман у відповідь на це заявив, що лідер партії О. Тягнибок дійсно обіцяв йому парламентський мандат у цьому скликанні, але без «відступних». 

«Ніхто мені не пропонував віддати ресторан. Та й чому пишуть саме про таку суму «внеску», мені теж незрозуміло. Що стосується Бенюка, то він нещодавно з виставою приїжджав у Вінницю. Ми у відмінних стосунках, і немає ніяких підстав говорити про конфлікт у партії», – сказав» Олексій Фурман.

Інформація взята з сайту  

http://nbnews.com.ua/ru/blogs/88179/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я