На голову Економіка МУДРІ РІШЕННЯ КЕРІВНИЦТВА ЯМПІЛЬСЬКОЇ ЦРЛ В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ!

МУДРІ РІШЕННЯ КЕРІВНИЦТВА ЯМПІЛЬСЬКОЇ ЦРЛ В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ!

398
0

Світлина від Віктора Малиновського.Почну свій допис зі слів О.С.Пушкіна: “Я глубоко презираю свое Отечество,но когда с этим соглашаются иностранцы,мне становится очень обидно!”

Саме так завжди відносилась до справ в Ямпільській ЦРЛ,де працюю вже 20 років…
Багато було головних лікарів-кожен зі своєю специфікою керування та спілкування,багато хворих-з подібними діагнозами та різними методами лікування,багато колег,з якими приходилось працювати,дискутувати,погоджуватись чи ні,думати,не спати ночами…
Все було за ці роки,та я ніколи не шкодувала,що стала лікарем.Завжди поважала та намагалась зрозуміти своїх колег,адже всі ми робимо одну велику справу-лікуємо людей!

Всі знають,що з медиками не цікаво в компаніях-ми веселі і одночасно цинічні,ми часто розмовляємо незрозумілими термінами,не сміємось коли іншим смішно і ми не звикли виносити свої проблеми назовні.

Та сьогодні незвичайний період-пандемія!
Період,коли медичних працівників почали більше поважати,коли декілька раз на день ми отримуєм повідомлення з побажанням добра і здоров’я,коли на нас надіються люди і ми ще більше розумієм свою відповідальність.

Ми також люди…
Ми не хочем хворіти і хочемо жити…
Кожен з нас подумки вже багато раз наперед продумав свої дії в цей складний для всіх період…Ми найбільше хвилюємось,що нашими пацієнтами стануть рідні,друзі,колеги-їх лікувати найважче!!! І в цей час нам,як ніколи,потрібна підтримка керівництва.Потрібні чіткі,швидкі,мудрі рішення.Потрібна повага.Потрібен захист.Коронавірус лікують так само, як грип - лікар просить не вестися на аптечний маркетинг

Сьогодні мені завідувач поліклінікою по телефону повідомив,що з 1-го квітня персонал поліклініки переводиться на 75% оплати та дистанційне обслуговування пацієнтів…
Тобто,лікарі та медичні сестри поліклініки можуть залишатись вдома та з’являтись на роботі лише за потребою-коли є пацієнти…
Лікар поліклініки Ямпільської ЦРЛ буде отримувати біля 3 тис.гривень,а медична сестра-біля 2,3 тис.гривень…І ніби то залишатись вдома..
Пацієнтів зараз справді небагато–6-10 в день у кожного вузького спеціаліста.Тобто,кожен лікар повинен щоразу прибігати з дому,коли до нього прийде пацієнт. І це має бути нам за щастя-ми ж вдома!!А що там 6-10 раз за день пробігтися??Кому 2,кому 5 км.??Рух-це життя!!
Всі ці нововведення через відсутніст грошей у НСЗУ(національна служба здоров’я України).

Та справа навіть не в тому-не в грошах…

На минулому тижні директор КНП “Ямпільська ЦРЛ” Шеремет О.І. збирав лікарів поліклініки,щоб запитати,чи можна наші телефони опублікувати в соціальних мережах.Так,це важливо!!Зібрання тривало 5 хв.

Вчора той же директор КНП “Ямпільська ЦРЛ” Шеремет О.І. знову ж таки зібрав лікарів поліклініки,щоб запитати,чи готові ми працювати в умовах пандемії коронавірусу і що ми всі будемо залучені до чергувань і надання невідкладної допомоги хворим.А хто не хоче-може йти у відпустку за свій рахунок!!!
Дивна пропозиція в такий час,як на мене…Керівник повинен згуртовувати та надихати колектив!!Тому не дивно,що багато скористались такою можливістю….і пішли у відпустки!!! В період пандемії!!!Коли за кордоном лікарів-пенсіонерів просять повернутись до роботи!!
На моє чергове дурне запитання чому він,директор,без маски була мудра відповідь: “Мені достатньо,що ви всі і масках!!” Тобто,думає він виключно про себе.А ми всі йому…далеко.Це зібрання також тривало 5 -10 хв.

Два вищевказані питання,звичайно,були важливими і потребували хоч і нетривалої,але присутності самого директора!!!А питання пониження ставок медперсоналу та дистанційного обслуговування пацієнтів в період пандемії-не важливе!!!Воно не потребує присутності керівника установи!!!

Згідно законодавства,повинен бути наказ по КНП “Ямпільська ЦРЛ” за підписом директора Шеремет О.І.,що весь персонал поліклініки переходить в режим on-line роботи з пониженням заробітної плати.Кожен працівник мав би бути ознайомлений з ним та поставити свій підпис. І він мав бути озвучений працівникам роботодавцем-директором КНП “Ямпільська ЦРЛ”!!!!Та він вважає це питання не важливим…

Шеремет О.І.-четвертий керівник установи за час моєї роботи в Ямпільській ЦРЛ(сподіваюсь не останній).До кожного з його попередників можна було прийти в кабінет зі своїми проблемами,думками,пропозиціями.Різні були висновки,різні рішення-але завжди обдумані! Кожного спеціаліста поважали,як фахівця!Сьогодні,звернувшись до директора ЦРЛ,у відповідь можна почути лише одне-“Тут є кому керувати!!Якщо щось не подобається-можете розраховуватись!”

Таким чином за три місяці лікарня вже втратила 3 фахівця.І втратить ще!!

На жаль,коли постало питання обрання директора(головного лікаря)на посаду,колектив ніхто не питав.В комісії Ямпільської РДА було двоє представників лікарні,одну з яких новообраний директор Шеремет О.І. першим своїм наказом признчив своїм заступником.

На сьогоднішній день КНП “Ямпільська ЦРЛ” переживає складний період.Період занепаду після бурхливого росту.І не лише пандемія є причиною цього.

Коли увесь медичний персонал Ямпільського РЦПМСД сьогодні працює в одноразових халатах,шапочках,захисних окулярах,працівники ЦРЛ працюють в халатах,які перуться вдома та змінюються раз на тиждень.
У відповідь на знову ж таки дурне питання чому так,чуємо-у нас все є!!Де є???
Зняли гарне відео в інфекційному відділенні зі смішними балахонами,9 пляшками фізрозчину та 10 флаконами антибіотиків,якими не можна лікувати коронавірус і запевнили населення,що ми готові і в нас є чим лікувати???Увесь світ виявився не готовий,а Ямпільська ЦРЛ готова!!!!
Де ви ще бачили такі балахони???Повинні бути комбінезони!!Фото: Ігор Берник

Шановне керівництво району!!!У цей складний час варто підтримати медицину!! Сьогодні не час понижати зарплату медпрацівникам ЦРЛ!!Поясніть мені,чому головний лікар РЦПМСД отримує зарплату 56 тис.гривень,а ЛОР-лікар 4 тис.гривень?????

Ми,медичні працівники КНП “Ямпільська ЦРЛ” працюємо та будемо працювати-на ентузіазмі,людяності,совісті…
Та все колись кінчається!Особливо,коли немає поваги і розуміння…

P.S.Розумію,що допис мій багатьом не сподобається..
Розумію,що не треба сміття з хати виносити…
Але розумію,що якщо нічого не змінеться,постраждають люди.

P.P.S.Мрію про час,коли скінчиться пандемія коронавірусу і я зі спокійною совістю залишу Ямпільську ЦРЛ…Якщо виживу…

Natalia lavorska.

Джерело

#ямпіль #медицина #карантин #коронавірус #корупція