Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ НАБУ розслідує ймовірні зловживання Міноборони під час закупівлі майна для ЗСУ

НАБУ розслідує ймовірні зловживання Міноборони під час закупівлі майна для ЗСУ

380
0

Національне антикорупційне бюро розслідує ймовірні зловживання службовими особами Міністерства оборони України під час закупівлі майна для особового складу Збройних сил України.

Про це йдеться в рішеннях Вищого антикорупційного суду.

Як вказується, детективи НАБУ і прокурори САП досліджують факти ймовірного зловживання посадовцями Міноборони під час закупівлі фляг індивідуальних польових, казанків та чохлів для них для Збройних сил. Вказане майно закупалося у ТОВ «Пролог Сервіс» за спрощеною процедурою без застосування електронної системи закупівель.

У межах цієї справи детективи НАБУ провели обшук у приміщеннях, якими користується фірма «Пролог Сервіс». В ході слідчих дій були вилучені вказані фляги. На думку слідства, їх закупили за завищеною вартістю. Також НАБУ обшукало житло директора ТОВ «Пролог Сервіс» Олександра Кучера та директора ТОВ «Пролог Трейдинг» Михайла Лебьодки. В них вилучили деяке майно, яке визнали речовими доказами.

Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування фактів імовірного завищення цін на закупівлі Міністерства оборони продуктів харчування для Збройних сил України ще до публікації інформації у засобах масової інформації.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.
 
«З огляду на резонансні публікації у ЗМІ про можливі зловживання Міноборони при закупівлі продуктів харчування для військових. Повідомляємо, що викладена інформація відома НАБУ і CАП, вона досліджується в межах кримінального провадження, розпочатого за власними напрацюваннями, до оприлюднення в медіа», – підкреслюють в органі.
 

У НАБУ додали, що попередня правова кваліфікація правопорушення – частина 5 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата або заволодіння майном). Детективи досліджують закупівлі Міноборони на 13 млрд грн.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я