Війна Нарада з Умєровим, доповідь Буданова, кадрові призначення в ЗСУ: головне зі звернення...

Нарада з Умєровим, доповідь Буданова, кадрові призначення в ЗСУ: головне зі звернення Зеленського

198
0
Президент України Володимир Зеленський провів наради з військовими щодо планування операцій і оборони. Крім того голова держави заслухав доповіді представників ГУР, СБУ щодо протидії російським ДРГ. Також з міністром оборони Рустемом Умєровим обговорювалося постачання зброї, справедливе й правильне забезпечення бригад на фронті.
 

Про це він розповів у вечірньому відеозверненні 4 березня. За його словами, була також доповідь глави зовнішньої розвідки Литвиненка щодо чутливих міжнародних напрямків і планів росії.

“Коротко про цей день. Більшість часу – військовим. Головком Олександр Сирський, начальник Генштабу Анатолій Баргилевич. Тривала зустріч саме щодо фронтових питань і завдань. Наші операції та перспективи. Попри всі дефіцити можливості наших воїнів знищувати окупантів не повинні зменшитися. Головком регулярно на передовій. Реальні бойові командири з фронту, з бригад залучені до напрацювання рішень. Сьогодні ж я погодив і підписав низку необхідних нових кадрових призначень для Сил оборони”, – наголосив Зеленський.
 
Також президент провів окрему нараду з міністром оборони Рустемом Умєровим. Обговорювалося постачання зброї, справедливе й правильне забезпечення бригад. Кожна бойова бригада, кожен фронтовий підрозділ мають отримувати більше наявної сучасної зброї.
 

Крім того голова держави заслухав доповіді представників ГУР, СБУ, За підсумками з розмови з керівником ГУР Кирилом Будановим, він повідомив, що буде більший результат “у знищенні російської воєнної інфраструктури та логістики”.

Керівник Служби безпеки України Василь Малюк прозвітував щодо протидії російським диверсійно-розвідувальним групам і колаборантам. А глава зовнішньої розвідки Олександр Литвиненко доповів про міжнародні напрямки і плани рф.
 
“Маємо розуміння, які документи на столі у ворога, який у нього черговий задум. Будемо протидіяти”, – сказав Зеленський.
 
Також після доповіді з регіонів щодо наслідків російських обстрілів, зокрема Одеси, президент доручив якнайшвидше допомогти постраждалим, які втратили домівки через російський “шахед”, з новим житлом замість втраченого. Це питання має бути вирішено у місцевої влади.
 
Зеленський провів щоденний селектор: що обговорювалося
4 березня президент Володимир Зеленський провів щоденний селектор під час якого заслухав доповіді про ліквідацію наслідків обстрілів Одеси і Курахового, про ситуацію на фронті та надходження зброї та боєприпасів. Обговорили на щоденному селекторі та ситуацію щодо “зернового коридору”. Україна продовжує розвивати й альтернативні маршрути.
 
Також 4 березня Зеленський призначив нового командувача Сил підтримки ЗСУ. Ним став військовий, бригадний генерал Олександр Яковець. Ексочільник Сил підтримки Дмитро Герега був звільнений. Про це йдеться у нових указах Зеленського. Вони вже опубліковані на сайті президента.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я