На голову Економіка Думайте про своє здоров’я самі !

Думайте про своє здоров’я самі !

282
0

Світлина від Василя Кізки.На днях дивлюся Ямпільське “придворне” телебачення на Ютуб каналі. Показують дивовижну картинку: за великим столом сидить новоспечена голова РДА, навкруг неї інші видатні начальники Ямпільського району Вінницької області.

І розказує вона нам – наївним дурням, з екрану, що вони вирішили “закамулювати” гроші “аграріїв” на рахунку громадської організації (я таку вперше чую) “Молодь Ямпільщини” для закупівлі апарату для штучної вентиляції легень. Що нібито цей апарат, дуже дорогий, вони встановлять у нашій передовій райлікарні.
Я дивлюся цей цирк на дроті і не знаю чи плакати, чи сміятися. Гроші, звісно, не мої особисті, хай собі горять, але ж дурять то в тому числі і мене старого!..
Оця головиха хіба не знає, що її дії напряму підпадають під статтю, і не одну, КК про запобігання корупції? Адже державний службовець, та ще такого рівня, не має права й наближатися до фінансів громадської організації, якщо це дійсно громадська організація, а не туфта.Світлина від Sergey Himich. Громадянське суспільство має головні принципи – держава не вмішується і не керує громадськими організаціями, як було при СССР.
Але тут, у них свої закони. Кримінальні, навіть не політичні.
Я розумію тих багатих аграріїв. Вони думають, що на шару, коли підхоплять коронавірус, тим апаратом врятуються. Не думаю, що всіх їх він встигне врятувати…. Тим більше, як каже доктор Комаровський, далеко не всі сучасні медики таких лікарень знають, як включається такий апарат… А вчитися вже пізно.
Одним словом, земляки, це не для вас і не для мене ця іграшка. Хай собі граються. Хай собі крадуть одні в одних гроші. На те вони й начальники. Вже не раз було: вони, “аграрії” збирали великі кошти на каски та інше військове обладнання – де вони? А де 250 тисяч тих, які перерахували з районного бюджету на побудову моста?Світлина від Василя Кізки. Де центр для біженців, який під прикриттям подібної громадської організації з Гальжбіївки мали відкрити? Багато в ньому тих біженців було чи є? А хто на тому центрі заробив – чий чоловік, син? Не тієї головихи часом, не вони його будували?
Одним словом, браття, думайте про своє здоров”я самі. Ведіть здоровий спосіб життя.

Василь Кізка

Джерело

#ямпіль #коронавірус #фонди #корупція #ДБР