Економіка Колишній керівник ЦРУ та Держдепу США Помпео працюватиме у Київстарі: подробиці

Колишній керівник ЦРУ та Держдепу США Помпео працюватиме у Київстарі: подробиці

121
0
Дипломат, політик і колишній державний секретар США та директор ЦРУ  Майк Помпео увішов до ради директорів компанії Київстару. Він працюватиме як незалежний член ради. Здебільшого на цій посаді займатиметься питаннями інвестування та партнерства.
 

Про це призначення у вівторок, 14 листопада, повідомила пресслужба групи компаній Veon з Нідерландів, яка є материнською компанією Київстару. Також інформують, що головою ради директорів Київстару призначили Каана Терзіоглу.

Ці зміни у раді директорів Київстар відображають відданість Veon Україні, а також відновлення та відбудову України”, – йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що зараз Майк Помпео є партнером Impact Investment -, нещодавно створеної у США стратегічної, фінансової консультативної та інвестиційної фірми. Він займається консультуванням, інвестуванням та партнерством із провідними світовими стратегічними компаніями у різних галузях та регіонах.
 

“Impact надаватиме підтримку менеджменту Київстар та його материнській компанії Veon у низці ключових стратегічних ініціатив щодо України”, – інформують в компанії.

Майку Помпео 60 років, він був 70-м держсекретарем США з 2018 по 2021 рік та шостим директором Центрального розвідувального управління з 2017 по 2018 рік.
 
Забрали у Фрідмана
Раніше часткою Київстару володіли російські олігархи Михайло Фрідман та Петро Авен. Але з війною вони не можуть вести бізнес в Україні. Влітку Veon оголосила, що планує інвестувати $600 млн у модернізацію інфраструктури Київстару. Кошти допоможуть модернізувати інфраструктуру оператора мобільного звʼязку, зокрема покращити звʼязок та послуги 4G по всій Україні.
 
Також відомо, що 30 жовтня компанія Veon, яка володіє Київстаром, повідомила, що буде оскаржувати в українському суді замороження корпоративних прав мобільного оператора. В нідерландській компанії вважають, що корпоративні права в Київстарі належать виключно Veon, Їх вилучення порушує права інвесторів.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я