На голову Новини Киянам доведеться платити за скаженими платіжками

Киянам доведеться платити за скаженими платіжками

236
0

У Києві зупинили розсилання платіжок за опалення. Про це заявив віце-прем’єр Павло Розенко.

— Призупинено розсилання платіжок у місті Києві. Знайшли помилки, значно були завищені тарифи, — пояснив він, повідомляє socportal.info

Ситуація сталася через незрозумілі цифри в платіжках від «Київенерго». Так, крихітна квартира у 35 квадратів за півмісяця отримала рахунок на 1049 гривень – при тому, що комунальники показання працюючого лічильника навіть не знімали. За якою схемою була нарахована вартість оплати – кияни не розуміють.

— Ніхто нічого не може пояснити, — скаржаться жителі столиці.

У «Київенерго» помилку визнали та пообіцяли перерахувати платіжки для 650 будинків, які мають лічильники тепла, однак із різних причин там показники не змогли зняти — тож порахували так, ніби в цих будинках немає обліку тепла. Попри це, зазначену суму кияни все ж мають сплатити – і вже в наступних платіжках відбудеться перерахунок. Тому в наступному місяці ці люди за тепло платитимуть менше. Повторення помилок не буде – запевняють комунальники.

Тим часом не застраховані від подібних випадків регіони: якщо у столиці 90% багатоповерхівок оснащені лічильниками, то вже в Харкові 60% будинків не мають приладів обліку. У їх мешканців безліч запитань до постачальників.

Така ж ситуація і в Чернівцях, де у квартири тепло прийшло не вчасно, а платіжки прийшли на 1700 гривень. Українці з жахом чекають квитанцій за листопад, адже тепер кожен місяць сума в платіжці буде сюрпризом: коефіцієнт, що впливає на остаточну вартість тепла, прямо залежить від погоди. Якщо взимку будуть сильні морози, суми в платіжках стануть іще кусючішими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я