На голову Блоги Уряд «шукає» винних в завищених тарифах

Уряд «шукає» винних в завищених тарифах

311
0

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів у середу, 16 листопада  пригрозив кримінальною відповідальністю надавачам комунальних послуг за виставлені громадянам завищені рахунки, які встановив Кабінет міністрів.

«Якщо ми будемо бачити, що десь у регіонах, що таке відбувається, ми будемо дуже жорстко карати штрафними санкціями. Я думаю, що тут може бути питання кримінальної відповідальності за виставлення рахунків людям за неадекватними цінами. Тому я попереджаю всіх, що з цим не треба гратися», – сказав Гройсман.

Про це він заявив коли стало відомо, що «Київенерго» виставило високі рахунки мешканцям Києва за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

В той же час, комерційний директор «Київенерго» Євген Бушма на прес-конференції заявив, що високі рахунки за опалення пов’язані з методикою, прийнятою Кабінетом міністрів.

«Жодної помилки або некоректності немає», – додав він.

Використання паном Гройсманом емоційного аспекту – це класична політтехнологія для блокування раціонального аналізу і критичного сприйняття. Більше емоцій, ніж роздумів. Зрозуміло, що гучні заяви та погрози кримінальними справами ніщо інше як дешевий популізм Прем’єр-міністра.

Не можна не погодитись з головою уряду, що рано чи пізно до кримінальної відповідальності таки будуть притягнуті, але не надавачі послуг, а діючий уряд за підтримки якого вдалось здійснити наймаштабнішу газову аферу за роки незалежності України.


Кабмін у судовій справі за позовом Тимошенко щодо ціни на газ сам визнав необгрунтованість ціни на природний газ.

Суд 2 тижні тому закінчив розгляд справи по суті. Кабінет Міністрів очевидно провалився у даному судовому процесі. І в той час, коли суд вже мав виносити рішення, Кабмін вносить клопотання… про проведення експертизи ВАРТОСТІ ЦІНИ НА ГАЗ!!!

Отже, Кабінет Міністрів України, встановлюючи “ринкову” ціну на газ, уявлення не мав про реальну його вартість!!!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я