На голову Новини Клінтон заявила про “глибокий” розкол в американському суспільстві

Клінтон заявила про “глибокий” розкол в американському суспільстві

216
0

Президентські вибори у США продемонстрували значні розбіжності в американському суспільстві, заявила кандидатка від демократів Гілларі Клінтон під час першого публічного виступу після поразки Трампу.

Президентські вибори у США продемонстрували серйозні розбіжності між людьми в американському суспільстві. Про це заявила кандидатка від Демократичної партії Гілларі Клінтон у середу, 16 листопада, під час заходу Фонду захисту дітей у Вашингтоні. Це була її перша поява на публіці після поразки у президентських перегонах республіканцеві Дональду Трампові, пише dw.com

“За останній тиждень багато мешканців США питали себе: чи така Америка країна, якою ми її вважали? Розкол, який продемонстрували вибори, глибокий”, – зазначила Клінтон, яку цитує агенція AFP.

Вона визнала, що дуже переймалася результатом виборів, і ця поява на публіці далася їй непросто. “Кілька разів за останній тиждень мені хотілося лише згорнутися у клубок з хорошою книжкою, разом із собаками, і більше ніколи не виходити з дому”, – заявила Клінтон.

Водночас, вона зазначила, що, перемігши на виборах, хотіла досягнути більшого прогресу Америки, адже попри здобутки Барака Обами, понад 31 мільйон дітей у Сполучених Штатах досі живуть у злиднях. “Тому я закликаю вас – не зраджуйте цінності, які ми поділяємо”, – підсумувала кандидатка у президенти США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я