На голову Новини Катастрофа МН17: слідчі назвали імена 4 підозрюваних у збитті малазійського літака на...

Катастрофа МН17: слідчі назвали імена 4 підозрюваних у збитті малазійського літака на Добасі!

130
0

Міжнародна слідча група (JIT), зібрана для з’ясування причин катастрофи лайнера рейсу МН17 на Донбасі влітку 2014 року, назвала імена перших чотирьох підозрюваних в причетності до збиття літака…

Слідчі назвали імена підозрюваних родичам загиблих у катастрофі, а о 14:00 у Гаазі відбулась прес-конференція, на якій офіційно оголосили результати розслідування.

Під час брифінгу Фред Вестербеке з прокуратури Нідерландів, чиїх громадян найбільше загинуло у катастрофі, заявив, що Росія понад рік відмовляється відповідати на запитання щодо катастрофи.

“Ми знову звертаємося до Росії із закликом співпрацювати в рамках звернення про надання взаємної правової допомоги. У нас досі залишаються питання без відповідей”, – сказав Вестербеке.

“Ми, наприклад, досі чекаємо на відповідь, де 17 липня була установка Бук, яка була зафільмована у липні 2014 року у конвої 53 бригади Російської Федерації. Ми питали про це понад рік тому. Росія відмовляється відповідати і на інші запитання. Наприклад, чи підозрюваний Дудинський працював на російський уряд у липні 2014 року? Це прості запитання. Ми просимо Російську Федерацію дати на них швидку відповідь”, – додав він.

Пов’язане зображення

Підозрювані у катастрофі МН17 за версією слідства – це російські бойовики!

Прокуратура Нідерландів видасть міжнародні ордери на арешт та оголосить у розшук 4 підозрюваних у збитті малайзійського Боїнга у небі над Донбасом в липні 2014.

Про це було оголошено у середу під час презентації результатів розслідування катастрофи, яке проводить міжнародна Спільна слідча група (JIT).

“Сьогодні ми видамо міжнародні ордери на арешт чотирьох осіб, яким буде висунуто обвинувачення. Вони також будуть оголошені у національний та міжнародний розшук. У зв’язку з цим ми оприлюднюємо їхні повні імена та показуємо їхні фото.  Це Ігор Гіркін, Сергей Дубінский, Олег Пулатов та Леонід Харченко”, – повідомив Фред Вестербеке з прокуратури Нідерландів.

ОСЬ ЦІ РОСІЙСЬКІ НЕЛЮДИ:

Сергій Дубинський (позивний “Хмурий”) – голова розвідки “ДНР”, ветеран ГРУ РФ. Його вважають організатором бойового застосування установки.

Ігор Гіркін (позивний “Стрелок”) – міністр оборони “ДНР”. Вранці 18 липня брав участь у розмові з Дубинським, який пов’язаний з евакуацією установки “Бук” з підконтрольної сепаратистам території України назад до Росії. Ймовірно, Стрелков також був повністю обізнаний про постачання “Бука” з Росії.

Олег Пулатов (позивний “Гюрза”) – підполковник запасу російських Повітряно-десантних військ. Причетний до перевезення “Бука” й організації охорони району падіння уламків збитого літака. Вважається, що він був біля установки в момент пуску.

Леонід Харченко (позивний “Кріт”) – громадянин України, командир “розвідувального батальйону у “2-му відділі ГРУ ДНР”, причетний до охорони установки “Бук” в районі місця пуску на південь від Сніжного. Можливо, він також координував транспортування “Бука” з Донецька до місця пуску і подальшу евакуацію “Бука” в Росію.

Результат пошуку зображень за запитом "Катастрофа МН17"

Сьогодні команда розслідувачів Bellingcat також опублікувала доповідь, яка містить імена реальних бойовиків, які виявилися фігурантами прослуховувань СБУ та були причетними до транспортування російського “Бука” і збиття літака рейсу MH17.

Bellingcat, зокрема, наводить організаційну схему, на якій зазначено позицію в ієрархічній структурі “ДНР” в липні 2014 року більшості осіб, присутніх або згаданих у прослуховуваннях.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я