На голову Новини Вибори 2019 до ВР: на Вінниччині зареєстровано вже 12 кандидатів у народні...

Вибори 2019 до ВР: на Вінниччині зареєстровано вже 12 кандидатів у народні депутати

302
0

За місяць до позачергових парламентських виборів 21 липня на Вінниччині зареєстровано 12 кандидатів у народні депутати. Усі вони – самовисуванці та зареєструвалися в усіх 6 виборчих округах Вінницької області…

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів до Верхоної Ради. За інформацією Центральної виборчої комісії, по всій країні працюватиме 29 840 виборчих дільниць на 199 одномандатних виборчих округах. ЦВК вже зареєструвала 462 кандидати в нардепи в ОВО (одномандатних виборчих округах).

Так, в одномандатному виборчому окрузі №11, з центром у м. Вінниця зареєстровано кандидата в нардепи Володимира Кістіона (друга Гройсмана по комунальних схемах!). Віце-прем’єр-міністр України, він нині не входить до жодної політичної партії, проживає в Києві. 

На окрузі №12, також з центром у Вінниці зареєстровано кандидата в нардепи Віталія Донця. Як і попередній кандидат, не належить до жодної політичної партії. Віталій Донець –  директор державної реабілітаційної установи “Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Промінь”.

В одномандатному виборчому окрузі №13, з центром у Калинівці, зареєстровано двох кандидатів: Олександра Реп’яха та Петра Юрчишина. Обидва безпартійні. Олександр Реп’ях працює першим заступником директора ТОВ “Санаторій Поділля”, а Петро Юрчишин наразі вже є народним депутатом України, входить до фракції “Блок Петра Порошенка”.

Одномандатний виборчий округ №14, з центром у Жмеринці: тут зареєстровано вже 3 кандидати у нардепи. Перший – Микола Дикий з Літина. У біографії про себе Дикий вказує, що є пенсіонером та входить до складу партії “Національний корпус”, однак балотується в якості самовисуванця. 

Також по цьому округу балотуватиметься Світлана Михайлівна Лутковська (з групи підтримки регіонала Калетника!). Саме вона, співробітниця Національного аграрного університету, де почесним президентом є чомусь досі непокараний регіонал Григорій Калетнік, хотіла представляти на президентських виборах команду Володимира Зеленського на Вінниччині… Однак після виявлення цього факту звільнена з команди Зе і зараз Лутковська балотується в якості самовисуванки.

На цьому ж окрузі зареєструвалася в якості кандидатки в народні депутати помічниця депутата від “Народного фронту” Тараса Креміня, киянка Сімакова Наталя Михайлівна.

В окрузі №16, з центром у м. Ямпіль зареєструвався відомий бізнесмен, директор департаменту маркетингу ТОВ “Вацак” Вацак Геннадій Анатолійович.

Проти нього на окрузі побореться кандидат в нардепи Віталій Клопотовський. Він працює слідчим військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України. Наразі не є членом політичних партій.

У цьому ж окрузі вже зареєстровано уродженця Могилів-Подільського, який наразі проживає у Києві Маринюка Сергія Івановича.

Вже є два кандидати в одномандатному виборчому окрузі №18, з центром у м. Іллінці. В якості кандидата по цьому округу зареєструвався гендиректор ТОВ “Брацлав 3-М” Петро Михайленко. Михайленко проживає у Брацлаві, є безпартійним та самовисуванцем. 

Одним з найцікавіших серед зареєстрованих на даний момент кандидатів на Вінниччині є почесний президент Національного аграрного університету та одіозний корупціонер та регіонал Григорій Калетнік: він також змагатиметься у виборчому окрузі №18. Саме з особою Григорія Калетніка повязували багатьох функціонерів штабу Володимира Зеленського на Вінниччині, зокрема підлеглу Калетніка Світлану Лутковську, яка була “обличчям” “Зе Команди” на президентських виборах на Вінниччині.

Син Григорія Калетніка – Ігор Калетнік – вже був народним депутатом і під час правління Януковича входив до фракції забороненої нині Комуністичної партії. Ігор Калетнік – один з тих, хто підтримав “диктаторські закони” Януковича 16 січня 2014 року. За підтримку цих законів Калетніка було оголошено в розшук, однак 8 травня корумпований Печерський районний суд Києва ЧОМУСЬ задовольнив скаргу представника Ігоря Калетника і зобов’язав Генпрокуратуру скасувати його розшук!

Крім офіційно зареєстрованих ЦВК кандидатів, низка відомих політиків та громадських діячів Вінниччини вже публічно заявили про намір балотуватися у Вінницькій області на дочасних парламентських виборах. Зокрема, про такі наміри заявила депутатка Вінницької обласної ради Лариса Білозір, намагається зареєструватися народний депутат Микола Кучер. Від “Європейської солідарності” олігарха-корупціонера Петра Порошенка планує балотуватися по округу №17 учасник війни на сході Олександр Грамарчук (більш відомий в мережі як “Александр Гром”).

Також у Вінниці вже з’явилися агітаційні матеріали громадського активіста Юрія Павленка: на плакатах зазначено, що Павленко збирається балотуватися від маловідомої партії “Патріот”.

А з 24 травня по 15 липня можна змінити місце голосування на позачерговим парламентських виборах…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я