На голову Новини Русский мир в Харкові пручається як може! Депутати міськади повернули проспекту ім’я...

Русский мир в Харкові пручається як може! Депутати міськади повернули проспекту ім’я ката маршала Жукова!

270
0

Кернес вам, а не декомунізацію! Явно проросійські депутати Харківської міської ради підтримали рішення про повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова, який теж винен у смертях тисяч українців…

Це рішення передбачає також, що ім’я Петра Григоренка буде присвоєно новій вулиці (пробивці) від вул. Римарської до вул. Клочківської.

Партія екс-президента Петра Порошенка “Європейська Солідарність” вимагає від членів фракції у Харківській міській раді Ірини Цвєткової та Сергія Куценка, які проголосували за включення до порядку денного сесії питання про повернення проспекту Петра Григоренка назви проспекту маршала Жукова, відкликати свої голоси.  Зазначається, що інакше партія виключить цих депутатів з партії та буде ініціювати їх позбавлення депутатських мандатів Харківської міськради.

“Партія “Європейська Солідарність” вважає такі плани  харківської міської влади та міських депутатів прямим порушенням законів України та спробами реваншизму проросійських сил скасувати декомунізацію”, – йдеться у повідомленні.

У “ЄС” закликали усіх харківських депутатів проти перейменування проспекту Петра Григоренка.

Харків’яни вийшли на протест проти повернення проспекту Петра Григоренка імені маршала Григорія Жукова.

Відзначається, що на пікет прийшли активісти під прапорами націоналістичних партій і деяких громадської організацій. Вони тримали плакати “Жуков – вбивця”, “Жуков – не маршал перемоги, а маршал смерті”.

Кабінет міністрів звернеться в правоохоронні органи для перевірки законності рішення Харківської міської ради про повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова.

З такою ініціативою виступив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко на засіданні уряду в середу.

Зазначається, що у відповідь на це міністр юстиції Павло Петренко додав: “Ми можемо звернутися до місцевої ради, так як вони є суб’єктом місцевого самоврядування, як вищий орган виконавчої влади щодо неприпустимості порушення закону”.

Також він зазначив, що уряд може звернутися до правоохоронних органів, для того, щоб вони провели перевірку.

Нагадаємо:

  • Проспект Маршала Жукова у Харкові було перейменовано на проспект Петра Григоренка у 2016 році в межах виконання закону про декомунізацію.
  • 8 травня 2019 року на сайті Харківської міськради було зареєстровано електронні петиції з вимогою повернути проспекту та станції метро ім’я маршала Жукова.
  • Мер Харкова Геннадій Кернес заявив про підтримку петицій і закликав їх підтримати і місцевих жителів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я