Новини Кабмін пустить корупційні гроші на фінансування силових структур і ремонт доріг

Кабмін пустить корупційні гроші на фінансування силових структур і ремонт доріг

470
0

Конфісковані за корупцію кошти підуть також на зміцнення обороноздатності України та ремонт доріг.

Уряд затвердив зміни  до порядку розподілу коштів, конфіскованих за рішенням суду за вчинення корупційних дії, повідомляє vgolos.com.ua

Постанова № 674 прийнята на засіданні уряду, повідомляє Урядовий портал.

Розподілятиме конфісковані кошти Державна казначейська служба України, відповідно до бюджетного розпису на 2017 рік.

«Прийняття постанови забезпечить використання у 2017 році зазначених коштів на фінансування програм та заходів з підвищення обороноздатності і безпеки держави, фінансової підтримки сільгосптоваровиробників, розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування, проектів державного фонду регіонального розвитку, окремих субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам», – йдеться у поясненні до постанови.

Гроші отримуватимуть:

Державна прикордонна служба – на заходи з інженерно-технічного облаштування російсько-українського кордону (проект «Стіна») та реалізацію заходів з підвищення обороноздатності та безпеки держави.

Національна гвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Національна поліція за програмами «Видатки на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності та безпеки держави».

Міністерство економічного розвитку і торгівлі – на реформування та розвиток оборонно-промислового комплексу. А також розроблення, освоєння і впровадження нових технологій. Крім того, частина коштів піде на  нарощування виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення.

Міністерство оборони – на забезпечення обороноздатності та безпеки країни.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – на загальнодержавні витрати на фінансування місцевих бюджетів за програмами розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості, формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та програмою “Державний фонд регіонального розвитку.

Міністерство аграрної політики та продовольства – на підтримку виробників сільськогосподарських товарів.

Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» – на розвиток та утримання автомобільних доріг загального користування.

Міністерство фінансів – на загальнодержавні витрати на фінансування місцевих бюджетів за програмою сприяння заходам  соціально-економічного розвитку окремих територій.

Державне космічне агентство – на цільові програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу. А також розроблення, освоєння і впровадження нових технологій і нарощування виробничих потужностей на підприємствах космічної галузі для виготовлення продукції оборонного призначення.

 Служба безпеки України – на забезпечення обороноздатності та безпеки країни.

Управління державної охорони – на забезпечення обороноздатності та безпеки держави.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації – на захист інформації України в контексті підвищення обороноздатності та безпеки країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я