На голову Новини Десантники Вінниччини єднаймося!

Десантники Вінниччини єднаймося!

340
0

 «Союз десантників» Вінницької області, головою якого є Віктор Малиновський, просить відгукнутись усіх ветеранів та військовослужбовців десантних військ Вінниччини, а також інвалідів локальних конфліктів і техногенних катастроф та членів їх сімей для створення єдиної реєстраційної бази.

 2 листопада 2013 року в місті Києві було офіційно створено Всеукраїнський Союз громадських організацій ветеранів десантних військ «Союз десантників України».

 

В зв’язку з цим «Союз десантників» Вінницької області, головою якого є Віктор Малиновський, просить відгукнутись усіх ветеранів та військовослужбовців десантних військ Вінниччини, а також інвалідів локальних конфліктів і техногенних катастроф та членів їх сімей для створення єдиної реєстраційної бази.

Маючи під рукою таку базу ми зможемо не лише разом співпрацювати, а й допомагати один одному в скрутну хвилину матеріально та морально. Разом ми зможемо проводити різноманітні заходи з метою військово-патріотичного виховання нашої молоді, зміцнення десантних і патріотичних традицій в суспільстві та зокрема на території Вінниччини, тому що «ніхто, крім нас».

Основними цілями «Союзу десантників» є:

– Патріотичне і моральне виховання підростаючого покоління через створення та функціонування мережі військово-патріотичних і спортивних клубів десантної спрямованості, популяризація служби в Аеромобільних військах Україні і в цілому служби в Збройних Силах України;

– Організація і проведення військово-патріотичної роботи у частинах Аеромобільних військ України;

– Надання допомоги ветеранам, членам сімей загиблих і поранених військовослужбовців;

– Пропаганда героїчних традицій Повітряно-десантних військ;

– Увічнення пам’яті військовослужбовців, загиблих при виконанні інтернаціонального обов’язку.

 

Десантники, ми чекаємо вас за адресою: м.Вінниця, вул. Соборна, 52, оф.203, тел.. (0432)671096, або ж надсилайте свою контактну інформацію на email: vin.desant@i.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я