На голову Новини Звернення

Звернення

161
0

 Головному редактору газети
«Голос України» Анатолію Горлову
та редколегії: Леоніду Бровченко,
Сергію Демському, Віталію Жежера,
Івану Ілляш, Світлані Писаренко,
Віталію Суддя
03047, м. Київ, вул. Несторова, 4

голови ГО «Голос народу – до
демократії через право»
Матковського В.Г.
м. Вінниця, вул. Соборна, 52, офіс 206

 В зв’язку зі створенням та призначенням нового складу Кабінету Міністрів України, наша громадська організація просить в газеті «Голос України» започаткувати рубрику «Хто є хто в Кабінеті Міністрів України».

При спілкуванні з громадою міста, громадяни хочуть знайти, хто вони такі, чим вони проявили себе до призначення на посаду і т.п.

Бажано, аби до рубрики були дописувачами громадяни міст, яким відомі ці особи.

Започаткувати та відкрити вказану рубрику просимо з друку про призначення віце-прем’єра – міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Гройсмана Володимира Борисовича, якого рекомендував на цю посаду прем’єр-міністр України Яценюк А.П.

Призначення вказаної особи (Гройсмана В.Б.) для вінничан – як грім в січні місяці, радість від того, що його вже немає в м. Вінниці та повний розпач, зневіра в справедливість, а в деяких громадян істерика та десятки тисяч запитань: «За що загинули люди на Майдані?»

Ось така реакція громади міста на це призначення. Гройсман В.Б. в житті не керував жодним виробничим підрозділом, ні бригадою, ні цехом, школою, дитячим садочком, лише займався комерцією, де діють добре відомі принципи: купи дешевше – продай дорожче, і торгівля паленою горілкою йому добре вдалася.

На посаду «голови» міста потрапив шляхом підтасовки виборів, де він набрав 37% голосів.

На дутий авторитет Гройсмана В.Б. працювали шість про плачених щомісячно журналістів, щоденно радіо та телебачення, а останні часи Шустери Я. Табачник і їм подібні.

Щоб перелічити всі «заслуги» цієї особи в місті Вінниця, не хватить сторінок поважної газети але деякі з них наводимо. По-перше, це створення корупційного кола і схем з участю прокуратури міста та області на протязі чотирьох років шляхом прийняття рішень, порушував вимоги ст. 22 Конституції України, яким не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав та свобод шахрайським шляхом прийняття рішень про забудову багатоповерхівки на шкільному стадіону, застосування фізичної сили та побиття з участю найнятих «тітушок» громадян міста.

В 2012 р. Вінницька райдержадміністрація виділила земельні участки для дачної застройки. На основі цих рішень громадяни почали стройки.

Гройсман В.Б. незаконно втручається в рішення райдержадміністрації, проводить роботу по запобіганню застройки. Діло в суді.

Гройсмана В.Б., аби скрити корупційну схему та розбазарювання земель міста, засекретив план м. Вінниця в зв’язку з чим розгляд цього питання знаходиться в Європейському судді по правам людини.

З 22 грудня 2010 р. адмінколегією Вінницького територіального відділення Антимонопольного комітету, а потім судами, встановлено що дана особа порушила чинне законодавство при прийнятті рішень відносно житлово-комунальних послуг і 23.01.2012 р. зобов’язала виконком Вінницької міської ради привести свої рішення у відповідність до норм законів та здійснити перерахунки за надлишково-сплачені кошти мешканцям міста. Гройсман В.Б. проігнорував ці рішення.

Рішенням міськради вказана особа створила «Муніципальну поліцію», порушивши всі діючі закони.

Гройсман В.Б. не виконав вимог Держархбудінспекції України про приведення рішення Вінницької міськради від 27.04.2009 р. №1157, від 22.04.2010 р. №818 у відповідність до чинного законодавства та здійснення перерахунку коштів мешканцям міста.

Шляхом прийняття рішень, прийняття українофобської, україноненависницької заборони на встановлення пам’ятника Т.Г. Шевченку на площі Театральній міста Вінниця, а встановлення його в глухому куті, безвиході, затулку. Колишній «мер» проігнорував думку всіх громадян міста і вже півроку громада ходить по корумпірованим судам.

Нереагування на масове розкрадання коштів мешканців будинків при наданні їм послуг за житлово-комунальні послуги Об’єднанням новоутвореного ЖЕО. В місті Вінниця Гройсмана В.Б. немає, але злочинна схема діє.

Відповідно до Цивільного кодексу України (ст. 882 п. 4) Господарського кодексу та ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Гройсман В.Б. та його команда розробили шахрайський «Акт прийняття та передачі виконаних робіт».

Шляхом прийняття рішень приватизував до об’єктів комунальної власності міста горища, підвали багатоповерхівок, власність військових частин, все, що не може бути комуною власністю.

З порушенням законів прийняв рішення про збільшення плати за комунальні послуги. Діло знаходиться два роки у Верховному суді (не розглядається в зв’язку з проплатою).

Ось така, відповідно до Закону України про Кабінет міністрів, ця вже політична особа. Висновки за вами читачі.

Одночасно вважати дану статтю повідомленням про злочин, яку працівники правоохоронних органів зобов’язанні протягом 24-х годин внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань, після чого розпочати розслідування фактів службових зловживань, як того вимагає стаття 214 Кримінального процесуального кодексу України.

27.03.2014 р.                                                                                                                                                                                                                 В.Г. Матковський 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я