На голову Блоги Звернення про створення «Національного військового меморіального кладовища та військових кладовищ на всій...

Звернення про створення «Національного військового меморіального кладовища та військових кладовищ на всій території України».

177
0

Враховуючи численні звернення громадян та громадських об’єднань до Громадської спілки «Координаційна рада ветеранських громадських об’єднань України », Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України, Громадської ради при Міністерстві оборони України, Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції щодо проблем з похованням захисників України.

Голова Ради Громадської спілки «Координаційна рада ветеранських громадських об’єднань України » звернувся до Премєр-міністра України з пропозицією сприяти у створенні «Національного військового меморіального кладовища та військових кладовищ на всій території України» (аналог військових кладовищ США).

Але ветеранів керівники державної влади України не чують.

Довідка: Постановою Верховної Ради України від 02.07.2011р. №3459-6 «Про національне військове меморіальне кладовище» передбачено створення в Україні Національного військового меморіального кладовища. Але реально нічого не зроблено.

16.03.2016р. у Вінниці Голова Ради ГС «КР ВГОУ» звернувся до голів вінницьких ветеранських організацій: «Організуйте колективні звернення і їх підписи від ваших ВГО аналогічні письмовим колективним зверненням КРВГОУ». Керівники ветеранських організацій Вінничини не почули. Байдужі?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я