Блоги Вчені з’ясували, що відбувається з організмом людини через граматичні помилки

Вчені з’ясували, що відбувається з організмом людини через граматичні помилки

295
0

Вчені виявили, що граматичні та орфографічні помилки дійсно впливають на організм і навіть збільшують частоту серцевих скорочень. Тіло людини реагує на плутанину часів у реченні, єдиного та множинного чисел, використання подвійного заперечення та орфографічні помилки.

Для експерименту дослідники з Університету Бірмінгема набрали 41 дорослого британця, які розмовляють англійською. Вони прослухали 40 зразків англійської мови, половина яких містила граматичні помилки.

Вчені записували варіабельність серцевого ритму (ВСР) учасників, поки слухали уривки. Нагадаємо, ВРР фіксує час між послідовними ударами серця. Ці інтервали, зазвичай, стають регулярнішими, коли людина перебуває у стані стресу. Аналіз показав, що чим більше помилок чула людина, тим регулярнішим ставало його серцебиття. Це означає, що вона відчувала стрес.

Дослідники заявили, що граматичні помилки, мабуть, активують реакцію «бий чи біжи» у тілі. При цьому тіло реагує, навіть якщо людина не може точно визначити, що не так у реченні.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я