Блоги Вбивство Вагнера!!! Путін не може захистити своїх людей? Чи куди?

Вбивство Вагнера!!! Путін не може захистити своїх людей? Чи куди?

449
0

Важко, козаки, писати в літературі!

Поки продерешся через непрохідні нетрі балачок експертів крижі боліти починають .

І заради чого? Заради якоїсь  історії громадянина Пригожина. Украінцям він не сват і не брат. Ніхто у нього в борг не позичав. І ідеологією з ним не пов’язаний. Та якщо говорити правду, то козел він рідкісний… Падлюка…І розписувати його сильними фарбами  нема сенсу.

Тому ось гіпотеза, яка має право на життя..

Літак, на якому знаходилися Пригожин і Уткін (командувач ЧВК), зазнав катастрофи в Росії, здійснюючи офіційний, узгоджений з Росавіацією рейс – отже, керівництво ПВК Вагнер знаходилося на території країни цілком легально.

Але мабуть когось не влаштовувало те, що Пригожин та керівництво ПВК після подій 24 червня залишилися на свободі та продовжили свою діяльність. Ключове слово – “мабуть”.

Хоча можна, звичайно, розглянути версію аварії, нещасного випадку, помилки пілотування… Але невже хтось повірить, що це була звичайна відмова двигуна чи помилка пілота?  На відео катастрофи чітко видно, що літак падав майже вертикально донизу, це зовсім не схоже на помилку пілотування.

Тим більше, що літаком Embraer-135 управляють два пілоти. Припущення, що обидва вони так помилилися, що літак каменем звалився з висоти 8 кілометрів – фантастика, причому навіть не наукова.

Про помилку пілотування можна було б говорити, якби літак розбився під час зльоту чи заходу на посадку у складних метеоумовах, у горах, при зіткненні з птахами чи іншим літаком.

Рухнути каменем з висоти 8 кілометрів за ясної погоди, коли літаком керували два досвідчені пілоти – про яку помилку може йтися? Та й птахів там також не могло бути.

Навіть одночасна відмова двох двигунів навряд чи могла б призвести до такого падіння, хоча тут треба уточнити у фахівців, наскільки це реально.

З даних Flightradar24 відомо, що в останню хвилину літак почав хаотично набирати висоту і знижуватися, після чого за 30 секунд втратив 2,4 кілометра висоти – це зниження зі швидкістю 80 метрів за секунду (майже 300 кілометрів на годину),  що надто швидке навіть при відмові двигуна.

Все це більше схоже на руйнування конструкції літака, після чого він став некерованим і впав у штопор.

Чи можна пояснити це банальною несправністю та поганою підготовкою борту перед вильотом?

Якщо врахувати, хто перебував на борту і яку увагу керівництво ПВК завжди приділяло питанням безпеки – пояснити цю катастрофу поганою підготовкою та банальною несправністю навряд чи можливо.

Отже, хтось таки не задовольнився підсумками домовленостей, досягнутих 24 червня. Когось не влаштувало, що Пригожин залишився на волі, зберіг ЧВК і продовжив свою діяльність, нехай навіть за межами Росії, Білорусії та країн Африки.

Дивно, звичайно, що Пригожин і Уткін – досвідчені люди, професіонали у своїй справі, недооцінили цю ситуацію і залишалися в Росію, та ще й переміщалися таким ненадійним чином, ще й удвох.

Розслабились? Вирішили, що про все домовились?

Але з ким і про що вони домовились?

Деталі ми, звичайно, не дізнаємося. Пригожин нікому вже не розповість, як і чому вони з Уткіним опинилися в цьому джеті, чому взагалі залишалися в Росії, у яких справах летіли і чому так знехтували питаннями власної безпеки.

На правду в офіційних результатах розслідування теж не варто розраховувати. Якщо колись правда і стане відомою, то дуже нескоро.

А висновок, ось Вам, та небудемо заводити зайвих пліток у витонченій гіпотезі.

Путін не може захистити своїх людей. І ось якось демонстративно вбили вірного путінського пса Пригожина.
В офіційній проекції виступ, чи заколот, чи марш на Москву,«Вагнера» був представлений як самодіяльний бунт проти путінської влади.

І тепер виходить, що Путін, який публічно вибачив «бунтівників», віроломно вбив Пригожина і Уткіна.

І зараз Путін отримує репутацію запеклого зрадника і негідника, більшого негідника, ніж він є. Придуркуватий юда, з яким не можна мати жодних справ. Ну, це правильно, всерйоз довіряти не можна ні «Путину», ні  путінської РФ. Підставлять і зрадять обов’язково. Перевірено.

А “Дранік” Лукашенко потрапив у безглузду ситуацію. Він позиціонував себе як могутнього гаранта угоди із Пригожиним. Останнім часом почав туманно натякати, що готовий стати наступником Путіна. А тепер що? Саме так.

Метрополія продемонструвала Вашингтону, що повністю контролює ситуацію у Росії. «Путін» втрачає вірних людей та вплив у державі. Назріває трансформація режиму.

Так скінчилося це кохання.

Наостанок, важливе! Дуже важливе.

Прігожин начебто  об’явився в Нігері. Чи в Африці.

Африка є однією з ресурсних баз Європи, де, втім, вплив останньої поступово згасає разом із розпадом залишків постколоніальних неформальних зон впливу на кшталт Франсафрик.

Цим користуються конкуренти країн ЄС і НАТО: Росія, Китай, Туреччина, аравійські монархії Затоки, які давно включилися в боротьбу за континент.

В Нігері  виробництво природного урану склало 2960 т (3-є місце у світі після Канади та Австралії) [World Nuclear Association]. На початку XXI ст. декілька компаній контролюють урановий та інш. видобуток в основному регіоні Ліптако (Liptako): AGMDC, Carlin, Geoservice, Managem, Onarem і Sati. Є дві уранові копальні – Akouta І Arlit, на півночі Нігера, оператор яких – французька компанія Cogema.

Пригожин загинув у той момент, коли французька тіньова імперія зіткнулася з кризою в Нігері, шкода від якої для Парижа набагато серйозніша, ніж втрата ЦАР і Малі. Через уранового чинника втрата контролю над Нігером для французів економічно можна порівняти з втратою Алжиру.

Тепер Париж може не тільки вирулити із ситуації, що склалася (усунення “Вагнера” значно підвищує домовленість нової влади в Ніамеї), а й відіграти втрату позицій у Бангі та Бамако.

А уран  та атомна енергетіка це прерогатива ДЕРЖАВИ!!!

А тут якийсь пригожин під ногами плутається. Ну і…

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я