На голову Новини Зупинити Кремль на Донбасі може єдина сила, – військовий

Зупинити Кремль на Донбасі може єдина сила, – військовий

174
0

Можливість додавити Росію на чолі з Володимиром Путіном у нинішних реаліях є лише у США. 

Таку думку висловив екс-заступник начальника Генштабу генерал-лейтенант Ігор Романенко, – повідомляє «Апостроф».

На його думку, Німеччина та Франція в цьому сенсі «залежні економічно, а значить і політично».

«Вважаю, що у європейців недостатньо сили, щоб змінити позицію Путіна. Його можна тільки силою змусити, а це можуть зробити тільки американці», – додав Романенко.

На його думку, якщо у Трампа співпадуть бізнес-підхід мільярдера і позиція успішного державного менеджера, то можна отримати певну економічну і військово-стратегічну користь.

«Якщо Америка почне поставки свого газу, то це – обвал Росії. Якщо американці обмежать можливість будувати нафтопроводи, то вони посилять контроль в цій сфері. Тільки в Америки та Канади є технології для розробки енергоносіїв в складних північних умовах, у росіян таких технологій немає», – нагадав Романенко.

За його словами, такий процес однозначно призведе до дуже серйозних наслідків для економіки Росії на рівні тих наслідків, які були з нафтою і газом для Радянського Союзу.

Зазначимо, раніше Романенко повідомив, що можливості для того, щоб Росія здала Донбас дійсно сформувалися. « Ми пам’ятаємо висловлювання Путіна наприкінці минулого року на прес-конференції. Те, що він казав і те, як він казав, так чи інакше було сказано, що будуть позитивні зміни», – зауважив Романенко.

«Я не поділяю такого оптимізму (про звільнення Донбасу вже 2017 року), тому що це свого роду вистава, але зміни накопичилися. Знаєте, це філософський підхід, кількість переходить в якість, і це накопичення вже має місце. Він (Путін) бачить можливості тиску на військових – це затратна справа, від цього страждає імідж Росії, і зараз Путін шукає більш вигідні для нього як лідера та для Росії як країни шляхи, яким чином керувати цією державою», – розповідає експерт. 

Раніше заступник міністра у справах окупованих територій Гергій Тука заявив, що окуповані території Донбасу Україна поверне під свій контроль наступного року або максимум до червня 2018 року.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я