Політика Зросла кількість муніципальних депутатів, які закликають до відставки путіна

Зросла кількість муніципальних депутатів, які закликають до відставки путіна

398
0

Дедалі більше муніціальних депутатів закликають до відставки путіна. Цього разу мундепи з 18-ти округів Москви, Санкт-Петербурга та Колпіно підписали публічну заяву з такою вимогою. До петиції закликають долучитися всіх муніциальних депутатів росії.

Текст заяви та посилання на його підписання опублікувала муніціальний депутат Семенівського округу Санкт-Петербурга Ксенія Торстрем. Вона зазначила, що текст петиції лаконічний, і нікого не дискредитує.

“Муніципальні депутати з 18 різних округів Москви, Петербурга та Колпіно вимагають відставки Путіна. Текст петиції короткий, нікого не “дискредитує”. Якщо ви мундеп і хочете приєднатися – ласкаво просимо: pic.twitter.com/APCUZRlznv “, – написала вона в Твіттер.

“Ми, муніципальні депутати росії, вважаємо, що дії президента В. В. путіна завдають шкоди майбутньому росії та її громадянам. Вимагаємо відставки владіміра путіна з посади президента рф!” – йдеться у петиції.

Минулого тижня, 7 вересня, депутати петербузького муніципалітету «Смольнинське» звернулися до Держдуми з вимогою звинуватити путіна в державній зраді та відсторонити від влади через наслідки для рф від війни з Україною. У їх заяві йдеться, що рішення розпочати війну з Україною призвело до загибелі російських військових, проблем у російській економіці, збільшення військового потенціалу України та розширення НАТО на схід.

Наступного дня сімох петербурзьких муніципальних депутатів викликали до поліції. П’ятьом виписали протоколи за новою адміністративною статтею про «дискредитацію» армії рф, двох відпустили без протоколів, передає видання «Коммерсант».

Повідомляється, що на одного з депутатів – Дмитра Балтрукова – раніше вже складали протокол про «дискредитацію армії» через пост за 24 лютого. Два адміністративні протоколи загрожують кримінальною справою за новою «дискредитаційною» статтею, за якою можуть відправити в колонію на три роки.

8 вересня звернулися до путіна із вимогою скласти повноваження вже московські муніциальні депутати округу Ломоносовський. Протокольне рішення з такою вимогою викладено на сайті муніціалітету. У зверненні йдеться про те, що в країнах із регулярною змінюваністю влада «люди в середньому живуть краще і довше, ніж у тих, у яких лідер йде з поста тільки вперед ногами». Там же зазначається, що, починаючи з третього терміну путіна «все пішло якось наперекосяк».

Депутати закликали путіна піти в відставку «у зв’язку з тим, що ваші погляди, ваша модель управління безнадійно застаріли і перешкоджають розвитку росії та її людського потенціалу».

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я