Війна Зеленський розкрив суть гарантій безпеки

Зеленський розкрив суть гарантій безпеки

575
0

Київ працює над тим, щоб гарантами безпеки України стали найсильніші країни вільного світу, сказав український лідер.

Головною метою гарантій безпеки для України є недопущення збройного конфлікту проти нашої держави у майбутньому. Про це у вівторок, 13 вересня, заявив президент Володимир Зеленський у ході традиційного відеозвернення.

“Є результат у нашій роботі над гарантіями безпеки для нашої держави. Сьогодні було презентовано пакет рекомендацій міжнародної групи під керівництвом Андрія Єрмака та Андерса Фога Расмуссена – саме такі рекомендації мають увійти в основу майбутньої системи договорів безпеки, які дадуть українцям спокій і зможуть гарантувати недопущення будь-якої війни проти України”, – сказав він.

За словами глави держави, Київ працює над тим, щоб гарантами безпеки України стали сильніші суб’єкти вільного світу.
“Щоб на багатосторонньому та двосторонньому рівні докладно було визначено, хто, як і коли має реагувати, якщо виникне будь-яка загроза державній безпеці України. Реагувати санкціями, постачанням зброї, всією необхідною матеріальною та фінансовою підтримкою”, – уточнив Зеленський.
Одним із таких кроків, наголосив український лідер, мають стати також превентивні заходи, спрямовані на “охолодження намірів агресора”.

“Ми вже побудували разом із нашими партнерами потужну антивоєнну коаліцію, до якої входять десятки різних держав. А тепер працюємо над тим, щоб найпотужніші держави, які нам уже допомагають, стали і коаліцією миру, який триватиме постійно”, – резюмував президент.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я