Новини Знову через "Рошенівський" фонтан страждають місцеві жителі

Знову через "Рошенівський" фонтан страждають місцеві жителі

424
0

Вулиця Кармелюка від площі Жовтневої, що йде вздовж набережної, де в руслі річки Південний Буг розміщений фонтан, асфальт має лише в своїх згадках. Машинам тут теж непереливки: колеса по черзі потрапляють то в ямки, то на горбки, а днище іноді «черпає» камені.

 

Різкого контрасту вулиця набула після реконструкції набережної. Тоді приблизно три четвертих її асфальтували, а решті двомстам метрам, які ніби сховалися від очей, не надали значення. «Уже три роки вона така. Авто на фонтан нею їдуть. А лагодити її ніхто не хоче. Нещодавно я відремонтував ходову в машині, але не знаю, чи надовго вистачить», — бідкається місцевий житель Ігор Качан. 

Зауважимо, що основний пішохідний маршрут на набережну — з боку площі Жовтневої. Хоча, кажуть жителі, бездоріжжям туристи теж добираються. Зокрема ті, що припарковують автомобілі на вулиці Богдана Хмельницького, в яку впирається Кармелюка. Або й їдуть, коли на перехресті немає працівників ДАІ, бо в’їзд у паркову зону від площі Жовтневої заборонено. «З дітьми, візками йдуть. Це ж такою дорогою. Страшно дивитися. До нас звернулася міська рада, щоб ми брали участь у співфінансуванні будівництва дороги. Ми нічого не мали б проти, якби вулиця була суто наша. За день 10–15 машин проїде за потребами жителів. Але ввечері за 2 години проїжджає до 40 авто, коли відкривається фонтан. То це наша вулиця чи міста?» — запитує пенсіонерка Таїсія Лапінська.

Зі слів Олександра Глінчевського, протягом трьох останніх років жителі звертаються до міської влади із проханням заасфальтувати ділянку. На свої листи вони отримують відповідь, що міський бюджет не має можливостей, а тому оптимальний варіант — вирішити питання співфінансуванням.

Однак, жителі проблемної частини вулиці стверджують, що без допомоги бюджету, лише власними силами облаштували побутовий комфорт. Вони запевняють, що 4 роки тому стан покриття вулиці був трохи кращий, але під час реконструкції набережної й фабрики, розташованої поряд, нею йшла важка техніка, вивозили сміття, що позначилося на стані покриття. Як показують свіжі відбитки протекторів біля воріт дорожнього управління, запасний виїзд якого виходить на Кармелюка, і переконують, що його техніка їздить їхньою вулицею, але у співфінансуванні про частку управління не йдеться. Вони не можуть зрозуміти, чому жителі більшої частини вулиці за асфальтування не платили, а жителям меншої пропонують у складчину. І насамкінець зауважують, що переважно тут мешкають пенсіонери.

За матеріалами "Урядового кур’єра"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я