На голову Новини Жити по-гройсманівськи: тепер воду нам продаватимуть як харчовий продукт

Жити по-гройсманівськи: тепер воду нам продаватимуть як харчовий продукт

285
0

В той час, як ми почали потроху звикати до безглуздої політики нової влади стосовно внесення змін до законів та намагались навчитись жити після закону Гройсмана 1198, тишком-нишком через верховну раду було протягнуто новий шедевр Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів». 

 В той час, як ми почали потроху звикати до безглуздої політики нової влади стосовно внесення змін до законів та намагались навчитись жити після закону Гройсмана 1198, тишком-нишком через верховну раду було протягнуто новий шедевр Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів».

 

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1602-18

 

До чого тут ЖКГ та що поганого у цьому законі. Вітаю нас всіх!!! Особливо водоканали… З вересня наступного 2015 року цим законом вносяться зміни в Закон України «Про питну воду та питне водопостачання», і увага, вода таки перетворюється на товар! Тільки на який!!!

 

"вода питна – харчовий продукт, придатний для споживання людиною";

"Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів"…..

Тобто визначення інших термінів щодо води у законі «Питну воду..» буде звучати так:

«13) вода морська чиста – природна, штучна або очищена морська вода, яка не містить забруднюючих мікроорганізмів або токсичного морського планктону в кількостях, здатних прямо або опосередковано вплинути на придатність харчових продуктів;

14) вода питна – харчовий продукт, придатний для споживання людиною;

15) вода чиста – вода морська чиста або вода прісна, яка відповідає показникам безпечності води морської чистої;»

 

Оскільки визначення терміну «питне водопостачання» залишилось без змін, а саме «діяльність, пов’язана з виробництвом, транспортуванням та постачанням питної води споживачам питної води, охороною джерел та систем питного водопостачання», хочу спитати, яким чином буде за допомогою систем питного водопостачання постачатись «харчовий продукт».

Так, відповідно до статті 19 Закону «Про питну воду та питне водопостачання», до якої законотворці з верховної ради не здогадались внести зміни, договір про надання послуг з питного водопостачання укладається безпосередньо між підприємством питного водопостачання або уповноваженою ним юридичною чи фізичною особою і споживачем, а саме:

– підприємствами, установами, організаціями, що безпосередньо користуються централізованим питним водопостачанням;

– підприємствами, установами або організаціями, у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких перебуває житловий фонд і до обов’язків яких належить надання споживачам послуг з питного водопостачання та водовідведення;

– об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами та іншими об’єднаннями власників житла, яким передано право управління багатоквартирними будинками та забезпечення надання послуг з водопостачання та водовідведення на підставі укладених ними договорів;

– власниками будинків, що перебувають у приватній власності

 

 

Я тільки хочу спитати у водоканалів, які ще не оговтались від «реформаторського» проекту Гройсмана:

 

ЩО нам тепер будуть подавати по прямих договорах у квартиру??? Питну воду, як харчовий продукт, придатний для споживання людиною чи воду морську чисту або воду прісну, яка відповідає показникам безпечності води морської чистої….

 

І чи будуть підприємства питного водопостачання вважатись з вересня 2015 року «підприємствами харчової промисловості»?

 

Я вже не питаю чим думали депутати, які подавали проект, і як, не зважаючи на розгромний висновок Головного науково-експертного управління ВРУ, цей шедевр таки протягли… Я навіть не хочу питати ХТО в здоровому глузді дав йому шанс на життя….

 

Хочу зрозуміти…. Якщо вода у кранах з 2015 року перетвориться у «харчовий продукт», ми знову очікуємо наступного підвищення цін на комунальні послуги.
І знову П-ЖИТИ по новому
Тут вже навіть не до сміху!!!

 

Для довідки
Законопроект було протягнуто через Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин, а внесений він був народними депутатами України Продан О.П., Кутовим Т.В., Агафоновою Н.В., Бєльковою О.В, Капліним С.М., Павленком Р.М., Ляпіною К.М., Горіною І.А., Ващук К.Т., Мирним О.Б.

Автор: Спільна дія

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я