На голову Новини “Закликаю всіх громадян України приготуватися до акцій громадянської непокори”, – Ярош.

“Закликаю всіх громадян України приготуватися до акцій громадянської непокори”, – Ярош.

127
0

“Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на ще одне повстання. Свідченням цього є низка останніх подій, у тому числі затримання мого побратима Сергія Стерненка в Одесі”, – Дмитро Ярош про останні події і Одесі.

“Попереджаю владний режим: досить гратися в контрреволюцію, досить підігрувати Путіну і розгойдувати державу – адже саме цим ви займаєтеся останні півтора роки. Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим”, – зазначив Ярош у Facebook.

“Я звертаюсь до владоможців, до керівників силових державних структур: припиніть репресії проти патріотів, інакше завершите своє правління дуже погано… Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде.

Закликаю всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху “Правий сектор” приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу.

Командування ДУК ПС та керівництву громадсько-політичного крила “Правого сектору” подати конкретні пропозиції щодо проведення акцій та заходів, розпочати переговори з представниками інших політичних, громадських, військових сил, з метою об’єднання зусиль в боротьбі з політичними репресіями”, – зокрема додав лідер Правого Сектору.

 

По Одесі.Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на…

Posted by Дмитро Ярош on 9 вересня 2015 р.

galinfo.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я