На голову Новини ЮНЕСКО вважає Крим українським

ЮНЕСКО вважає Крим українським

156
0

 Виконавча рада ЮНЕСКО підтримав Україну в кримському питанні.

 Виконавча рада ЮНЕСКО підтримав Україну в кримському питанні.

За резолюцію, яка висловлює глибоку стурбованість з приводу мілітаризації півострова, проголосували 28 із 58 країн, які в ній зараз представлені, повідомляє «ТСН».

Зазначивши, що російські збройні сили загрожують рівного доступу громадян до освіти та свободу висловлювань, організація проголосувала за моніторинг за ситуацією в цілому і за долею культурної спадщини зокрема.

Міністерство закордонних справ Росії негайно заявило, що будь-яке спостереження за Кримом тепер можливо тільки після узгодження з РФ.
Росію, яка голосувала проти резолюції, на цей раз підтримали лише Китай, Бразилія і Куба. Інші взагалі не голосували або утрималися.

Зауважимо, що Міністерство культури звернулося до ЮНЕСКО з проханням захистити заповідники та архітектурні цінності, які знаходяться на території Криму.

У Криму також знаходиться 900 цінних музейних експонатів, 300 з них – у Херсонесі Таврійському. У 2013 році Херсонес Таврійський було внесено до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО, як заповідник, який належить Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я