Новини Якщо якість і обсяг послуг не відповідають встановленим вимогам, або послуги не...

Якщо якість і обсяг послуг не відповідають встановленим вимогам, або послуги не надаються

847
0

Для того, щоб викликати представника ЖКС для складання акту-претензії, споживач повинен написати заяву у ЖКС з вимогою направити свого представника, в якому потрібно вказати: – Термін, протягом якого має прибути представник комунальної служби. – Причину виклику представника ЖКС.

1) викликати представника ЖКС для складання акту-претензії про неналежне надання послуг (ненаданні послуг) за договором

Для того, щоб викликати представника ЖКС для складання акту-претензії, споживач повинен написати заяву у ЖКС з вимогою направити свого представника, в якому потрібно вказати:

– Термін, протягом якого має прибути представник комунальної служби.

– Причину виклику представника ЖКС.

Як правило, термін, протягом якого має прибути представник, встановлений у розділі договору «Порядок вирішення спорів» і складає 2 робочих дня з моменту отримання заяви про виклик представника ЖКС.

Ця заява ви повинні віднести у ЖКС та отримати відмітку про його прийом на вашому екземплярі, або відправити її поштою рекомендованим листом з повідомленням і описом вручення.

2) скласти акт-претензію з представником ЖКС

У ньому обов’язково необхідно вказати вид порушення і термін, протягом якого воно не усунуто, а також вимога про перерахунок вартості послуг. Якщо на ваш виклик представник ЖКС не з’явився або ж ви отримали негативну відповідь, або представник відмовився від підпису акту-претензії, можна самостійно скласти акт-претензію за підписами як можна більшої кількості споживачів (але не менше 2-х). Також акт може бути завірений відповідним органом СОН, якщо такий є на території, де ви проживаєте.

Акт-претензію складаємо в 2-х примірниках: для ЖКС і для себе.

3) вимагати від ЖКС перерахунку плати за ненадані або неякісно надані послуги

Для цього споживач повинен написати в ЖКС заяву про здійснення перерахунку вартості послуг, до якого додати: копію заяви про виклик представника з відміткою про прийом такої заяви і один примірник акта-претензії до ЖКС.

Заява та додаються до нього документи ми повинні віднести у ЖКС та отримати відмітку про його прийом на вашому екземплярі, або відправити її поштою рекомендованим листом з повідомленням і описом вручення.

Акт повинен бути розглянутий структурою, якій він адресований. У результаті споживачеві послуги повинен бути проведений перерахунок або дано письмову аргументовану відповідь з обгрунтуванням відмови у задоволенні претензії.

Якщо Ви отримали відмову ЖКС від перерахунку вартості послуг або не отримали відповіді на своє звернення, Ви можете звернутися зі скаргою та додатком копій всіх документів в Одеське обласне управлiння у справах захисту прав споживачів за адресою: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83 і в Управління Житлово-комунального господарства Одеської міської ради за адресою: 65011, м. Одеса, вул. Успенська, 83/85.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я