На голову Новини Як ЖЕКи обкрадали вінничан

Як ЖЕКи обкрадали вінничан

251
0

Віктор Васильович Малиновський (незалежна профспілка «Голос Народу») вважає за необхідне негайно провести незалежну експертизу та визначити обсяг переплат платниками комунальних послуг. Другий крок –  ЗОБОВ`ЯЗАТИ ЖЕКи перевести ці кошти в рахунок погашення наступних платежів, але вже за справедливою обгрунтованою тарифною сіткою.

 

Після введення у Вінниці так званого «двоставкового» тарифу за теплопостачання мешканці міста відчули на собі прес додаткового фінансового тиску. Саме вінничани, а потім громадські та політичні організації постійно ставили під сумнів відповідність комунальних тарифів наданим послугам, зважаючи на непрозорість ціноутворення. 
Антимонопольний комітет після детального дослідження даної проблеми своїм рішенням за №84-РШ від 22 грудня 2010 року (читай тут) визнав системні порушення антимонопольного законодавства та зобов‘язав  виконавчий комітет Вінницької міської ради привести тарифи у законну відповідність. 
Віктор Васильович Малиновський (незалежна профспілка «Голос Народу») вважає за необхідне негайно провести незалежну експертизу та визначити обсяг переплат платниками комунальних послуг. Другий крок –  ЗОБОВ`ЯЗАТИ ЖЕКи перевести ці кошти в рахунок погашення наступних платежів, але вже за справедливою обгрунтованою тарифною сіткою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я