На голову Новини ЯК вінницький депутат Олександр Дан бореться з корупцією? Чи “кришує”? ПРОЗРІЙТЕ!

ЯК вінницький депутат Олександр Дан бореться з корупцією? Чи “кришує”? ПРОЗРІЙТЕ!

1387
0

Навіщо оточення вінницького чиновника створило клон спільноти “Вінниця Корупційна” та для яких саме цілей створений шахрайський проект-двійник?

Ми розібралися, хто обманює таким чином тисячі вінничан та, мабуть, вважає жителів Вінниці будь-ким, але не людьми зі своєю честю та гідністю!

Олександр Дан — депутат Вінницької міської ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Дан Олександр Юрійович

Олександр Юрійович — один з найбільш заможних депутатів Вінницької міської ради, найближчий соратник мера міста Сергія Моргунова та фінансова опора партії “Вінницька європейська стратегія” корупціонера Володимира Гройсмана. Ми писали про нього в матеріалі “Олександр Дан — “тіньовий міністр нерухомості” Вінниці” декілька тижнів тому (посилання в першому коментарі). В процесі вивчення різних рішень Вінницької міської ради та реєстру юридичних осіб, публікацій ЗМІ, нам вдалося з’ясувати, що практично вся сфера будівництва у Вінниці з залученням земель комунальної власності контролюється саме Олександром Даном через свого особистого “водія-олігарха” Олександра Сугака, засновника ряду компаній, в тому числі скандально відомого ТОВ “Рендінвест”. Про схеми відводу та використання “за копійки” комунальної землі можна почитати в минулому матеріалі.

Для чого ж обманювати вінничан та копіювати проект “Вінниця Корупційна”?

(ось сторінка-фейк: https://www.facebook.com/habarvin/?hc_location=ufi) Очевидно, що шахрайські методи мають мету і мета ця криється в єдиному матеріалі спільноти-клона, присвячений представниці вінницького будівельного бізнесу Вікторії Галицькій, власниці компанії “Династія”. Вже на цьому етапі трохи дивно, що шахраї називають когось злочинцем. Навіщо для цього обманювати вінничан? Відповідь зрозуміла — “щоб більше вірили”.

Світлина від Вінниця Корупційна.

Відкриваємо сайт новин з назвою “На Парижі”. Перше, що потрібно побачити — помітка “Новини, Партнери”. Як правило, це ознака “матеріалу рекламного характеру”. Щоб в суді власник сайту “На Парижі” визнав, що взяв певну суму грошей за цитування новини, відповідальність за зміст не несе.

Далі вже нам стає цікаво, що ж таке наробила Вікторія Галіцька, а найголовніше, кому вигідно поливати брудом цю жінку аж так, щоб клонувати нашу спільноту для більшого “розводу” вінничан.

З сайту-одноденки “Новости Украины” (сайт зареєстровано 10 грудня 2019 року) на домені news-new net.ua читаємо матеріал про крах “Династії” Вікторії Галіцької. Основна історія крутиться навколо житлового комплексу “Європейський” на Старому місті. Дуже відоме та скандальне будівництво вищезгаданого депутата Вінницької міської ради Олександра Дана, що представлений на будівництві своїм водієм Олександром Сугаком та все тим же скандально-легендарним ТОВ “Рендінвест”.

Рішенням №1967 від 26.12.2014 року Вінницька міська рада затверджує технічну документацію на земельну ділянку та передає ТОВ “Рендінвест” в оренду на 10 років за рахунок земель комунальної власності земельну ділянку площею 4,0644 га по вулиці Покришкіна, 8В. Тобто, депутат Вінницької міської ради зі своїми колегами по партії передав своєму бізнес-оточенню комунальну земельну ділянку.

Партнерами ТОВ “Рендінвест” в будівництві стали декілька ЖБК з назвою “Новобудова” в основі. Сугак Олександр Михайлович вирішує довірити проект одразу 4 компаніям-посередникам — ЖБК “Новобудова”, ЖБК “Новобудова-2”, ЖБК “Новобудова-3” та ЖБК “Новобудова-6”, зареєстрованим за однією адресою Хмельницький, вул. Володимирська, буд. 109 та з одним і тим самим керівником Єрьоменко Олександром Олександровичем. Розповсюджена “тіньова схема” в будівництві, якщо потрібно перекласти відповідальність за подальшу долю ділянки на третіх осіб. Схема працює так — люди платять гроші посередникам (ЖБК “Новобудова”, наприклад), а посередники фінансують будівництво підрядникам. Схема дозволяє повністю контролювати одночасно і будівництво, і фінанси, і жодним чином не “світити” реального власника ЖК “Європейський”.

Де в цій схемі Вікторія Галіцька? Компанія “Неал” в числі двох вінницьких компаній, що є субпідрядниками будівництва ЖК “Європейський”. Тобто, саме у них замовляють послугу безпосереднього будівництва фірми-посередники “Новобудова”, яким платили гроші вінничани. За словами самої Галіцької, фірми-посередники ЖБК “Новобудова”, ЖБК “Новобудова-2”, ЖБК “Новобудова-3” та ЖБК “Новобудова-6” перестали фінансувати будівництво, через що воно зупинилося. Що логічно: якщо ми замовляємо ремонт у робітників та припиняємо оплачувати послуги ремонту, робітники мають право зупинити надання послуг. Ви можете самі перевірити, що в засновниках ЖБК “Новобудова” Вікторії Галіцької немає!

Чому вигідно поливати брудом саме Галіцьку? Бо власники ТОВ “Рендінвест” не можуть показати населенню своїх партнерів-втікачів, які вкрали гроші вінничан-покупців квартир та втекли з грошима з Вінниці. Галіцька на роль “козла відпущення” підходить ідеально — вона публічна особа. Сам ЖК “Європейський” теж візуально схожий на проект Галіцької ЖК “Набережний квартал”, але цьому є просте пояснення — на критичному будівництві економили на дизайні. Можливо, це рішення самої Галіцької, за це тепер вона розплачується.

То кому вигідно поливати брудом Галіцьку, запудрювати мізки вінничанам та клонувати нашу спільноту, щоб знову ж таки більше людей повірило в ці шахрайські матеріали? Якщо за людьми, які поширюють такі матеріали, правда, то чому вони використовують такі шахрайські методи?

Бентежить одне. У випадку, коли за цим обманом вінничан дійсно стоїть депутат Вінницької міської ради Олександр Дан, випливає інше питання: чому ви не поговорите з вінничанами відкрито! Навіщо ховати величезний бізнес на водія, а потім покривати посередників-втікачів? Посередники вкрали гроші? Ви ж депутат, обранець народу! Вийдіть до людей і чесно повідомте, що партнери-посередники вкрали гроші, я не можу або не збираюся фінансувати проект ЖК “Європейський”, поки правоохоронні органи не знайдуть втікачів та не повернуть гроші для продовження будівництва!

Замовляти брудні кампанії, щоб відволікти від себе підозри — це дорого. Можливо, варто спрямувати ці кошти на пошуки своїх партнерів-аферистів, що обікрали вінничан-інвесторів будівництва ЖК “Європейський”?

Всі посилання в першому коментарі. Для тих, хто любить розганяти зраду.