На голову Новини Як насправді працює Вінницький сміттєвий полігон, яким піариться Гройсман…

Як насправді працює Вінницький сміттєвий полігон, яким піариться Гройсман…

163
0

Як виявило журналістське розслідування, гордість прем*єра Гройсмана – сортувальна лінія на Вінницького сміттєвому полігоні – працює лише для журналістів і офіційних делегацій! В інші дні все зачиняють, а сміття сортують невідомі, які перепродують усе перекупникам… І не соромно ТАК брехати Народу цілої країни, дядьку Гройсман? Совість вночі не душить?

Вінницький полігон – один з найбільш впорядкованих і безпечних в країні. У це вірить глава уряду. Щоразу, коли мова заходить про сміттєву кризу у Львові, Володимир Гройсман розповідає, як успішно зі сміттям обходиться його рідне місто.

Полігон розташований менш ніж за 10 кілометрів від Вінниці, поблизу села Стадниця. Це закрита зона для сторонніх. Вхід лише із супроводом. На сміттєзвалищі не тхне непотребом, гніздяться птахи, а ще облаштована система збору та використання сміттєвих газів. Та особлива гордість – сортувальна станція. 19 працівників сортують пластик, папір, скло, поліетилен. Свіжого сміття на сортуванні чомусь не так і багато. Працівники підтвердили, що вихідних тут немає.

В тюках відсортоване і перебране сміття їде на підприємства з переробки вторсировини. Отримані прибутки дозволяють не підвищувати вартість тарифів. Це просто мрія кожного міського голови.

Наступного дня журналісти навідались вже без попередніх домовленостей. Сміттєвий пік вдалося здолати не без зусиль. А з його вершини відкрилася далеко не яскрава картина. Ті ж мухи, гори непотребу та інші сортувальники.

У працівників немає зелених футболок, рукавичок і завчених тез для гостей. Зате в руках мішки, в які йде все, що має цінність.

Станція, яка вчора демонструвала “стаханівську” звитягу, сьогодні без ознак життя. А вантажівки йдуть одна за одною повз ангар сортувальної лінії, прямим рейсом на звалище. Водії вантажівок навіть нелегальних збирачів вторсировини не бачать. Вони ніби є, але їх не видно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я