На голову Блоги Як Гайда хотіла використати Народну Раду Майдану Вінничини

Як Гайда хотіла використати Народну Раду Майдану Вінничини

470
0

Віче на Майдані Небесної Сотні розпочалось традиційно в неділю о 12:00. Зібралось на ньому близько 500 пенсіонерів. Цього разу тематикою зібрання стало питання політичних переслідувань на Вінниччині.

Адже відомо, що крім Юрія Павленка (Хорта), який вже більше року утримується під вартою, режим Порошенка зачепив  активістів Майдану: Михайла Сіранчука, Януарія Шостака, а тепер ще й мене.  Вчора Вінницький апеляційний суд відмовив мені у зміні запобіжного заходу і продовжив домашній арешт  до 23 квітня.

 Політичні переслідування, що вже стали полюванням на майданівців непокоять вінничан все більше. А з призначенням на посаду головного полісмена та його заступника сепаратистів може ще кардинальніше ускладнити ситуацію.

Не обійшлось на Народному Віче і без проблематики житлово-комунальної сфери. Активіст та старший по будинку Андій Верич розповів присутнім про створення робочої групи між «Школою старших по будинкам» та міською радою.

Останнім питанням для обговорення став лист до новопризначеного керівника обласної поліції Антона Швецова, з проханням пояснити ситуацію стосовно його причетності до «російського миру». До слова попросилась Таїса Гайда, яка призначила себе куратором по справі Швецова. І аби виступ не залишився без уваги, Гайда привела з собою журналістів 5-го каналу, які згодом випустили сюжет про те, як Народне Віче одноголосно підтримало активістку.

 Дуже шкода, що в сюжеті не показали, як бабці, яких Гайда, до речі, у 2014 обзивали дурнуватими й говорила, що за ними психлікарня плаче, мало не побили її. Не побачили також в сюжеті як майданівці запитували Гайду, куди вона діла вкрадені на вінницькому Майдані 140 000 грн. Між тим, Народне Віче лише погодилось, що розібратись у ситуації зі Швецовим потрібно.

Так, за допомогою провладних журналістів Таїса Гайда використала авторитет Народної Ради Майдану.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я