На голову Новини Вкладників Сбербанку СРСР знову розчарували.

Вкладників Сбербанку СРСР знову розчарували.

203
0

У прес-службі Міністерства фінансів України повідомили, що компенсація знецінених вкладів радянського Ощадбанку буде відновлена лише у разі наявності додаткових коштів в державному бюджеті.
 

У прес-службі Міністерства фінансів України повідомили, що компенсація знецінених вкладів радянського Ощадбанку буде відновлена лише у разі наявності додаткових коштів в державному бюджеті.

 

Так, згідно з повідомленням, Законом «Про Державний бюджет України на 2011 рік» витрати на заходи, щодо поступової компенсації громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до установ Ощадного банку СРСР і державного страхування СРСР, які діяли на території України, не передбачені.

 

Як відмітили в міністерстві, "виконання держбюджету по витратах в 2010 році проводилося в умовах надзвичайного складного наповнення прибуткової частини державного бюджету, викликаного кризовими явищами в економіці. В той же час, враховуючи те, що об’єм зобов’язань держави по поверненню знецінених грошових заощаджень і страхових внесків занадто великий, а фінансові ресурси України обмежені, проведення компенсаційних виплат в наступних періодах може здійснюватися лише в межах фінансової можливості держави".

 

Окрім цього, завершальними положеннями закону про державний бюджетУкраїни,уряду доручено за результатами виконання бюджету за січень-червень 2011 року з урахуванням стану соціально-економічного розвитку України внести на розгляд ВР пропозиції про збільшення витрат держбюджету на забезпечення першочергових функцій держави, у тому числі і на заходи щодо поступової компенсації громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень.

 

«Питання відшкодування знецінених грошових заощаджень знаходиться під постійним контролем державних органів влади, проте для його вирішення вимагається певний час», – відзначається в повідомленні Міністерства фінансів.

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я