На голову Новини Віталій Вдовкін чемпіон Європи з пауерліфтингу!

Віталій Вдовкін чемпіон Європи з пауерліфтингу!

251
0

 Заслужений працівник фізичної культури та вінницька жива легенда Віталій Вдовкін, не зважаючи на свій поважний вік, не лише тренує та виховує чемпіонів світового рівня а й сам тренується і займає перші призові місця.

  Заслужений працівник фізичної культури та вінницька жива легенда Віталій Вдовкін, не зважаючи на свій поважний вік, не лише тренує та виховує чемпіонів світового рівня а й сам тренується і займає перші призові місця.

 

Зараз Віталій Петрович веде активну тренерську діяльність, виховує нових чемпіонів по універсальним боям, сам активно займається спортом та здобуває нові перемоги по пауерліфтингу – силовому триборству, в склад якого входить три вправи зі штангою.

Одну із останніх перемог Вдовкін здобув на чемпіонаті кубку Європи в Хмельницьку.

 


– Пане Віталію, розкажіть як це було

– Виступали в «Домі Молоді», організація змагань була чудова, хоча, в зв’язку з напруженими подіями в країні, замало людей відвідали змагання. Усі спортсмени були поділені на вікові групи та виступали в одному потоці.Я змагався у безекіпіровочному дивізіоні тобто, без додаткового екіпірування у ваговій категорії до 90 кг.


– Ви були єдиним представником від Вінниці?

– З нашого міста був ще один спортсмен Юрій Васильович Примак, який брав участь в окремій дисципліні – жим лежачи.

 

– Який результат Ви показали?

– У вправі присідання я закінчив з результатом 175 кг від третьої спроби відмовився, у жимі лежачи показав результат – 85 кг, у першому підході та відмовився від наступних спроб, в зв’язку з травмою плеча, яку отримав на тренуванні. Щодо третьої вправи – станової тяги я почав з ваги 180 кг та закінчив з результатом 190 кг, нажаль у другій вправі, третя спроба покорити вагу 195 кг виявилась невдалою тому,що штанга зіскочила з руки.


Яке місце ви посіли?

В сумі усіх трьох вправ я показав найвищий результат тому зайняв перше місце.

 


– Чому ви вибрали саме цей спорт?

– Дізнався про цей спорт з Інтернету, та побачив, що спортсмени моєї вікової категорії досягають у ньому не аби яких висот. Я раніше займався важкою атлетикою під керівництвом тренера Павла Львовича Бурштейна, це було ще у 1975 році. Завдяки підтримці тренера я виборов звання майстра спорту, за що я йому дуже вдячний, тому пауерліфтинг для мене близький по духу.

 

– Що попереду?

– Попереду нас чекає чемпіонат світу, він відбудеться приблизно 5-7 листопада, також чемпіонат України та ще кілька турнірів, до яких ми будемо готуватись та будемо показувати гарний результат.
 

Спілкувався Андрій Маєвський

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я