На голову Новини Вінницьким пенсіонерам раніше перерахувли пенсії

Вінницьким пенсіонерам раніше перерахувли пенсії

207
0

Цього місяця пенсіонери отримають підвищені пенсії. Це пов’язане з тим, що з 1 вересня змінюється розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Тепер він становитиме не 949, а 1074 гривень.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Микола Черненкозазначив, що гарне наповнювання бюджету дало можливість підвищити прожитковий мінімум для непрацездатних громадян до 1074 гривень не з 1 грудня, а вже у вересні.

— За 9 місяців цього року ми виконали річний план і зібрали 3 млрд. 340 млн. грн., — зазначає Микола Черненко. — Це на 200 млн. грн. більше доведених показників.

Перерахунки пенсій, за словами керівника управління, провели в автоматичному режимі.
Переглянули виплати як працюючим так і непрацюючим пенсіонерам. Перерахунок буде здійснюватись в залежності від кожної пенсійної справи. Є підвищення лише на 5 гривень, є на 200-300 гривень.
Лариса Дика та Микола Черненко фото

Заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Лариса Дика роз’яснила, яким чином буде здійснюватися відрахування податку на доходи з фізичних осіб відповідно до змін у Податковому Кодексі.

За її словами, відрахування з пенсійної виплати проводиться, якщо розмір пенсії перевищує 3 мінімальні заробітні плати станом на 1 січня податкового року. Сума пенсійної виплати, понад яку справляється податок на доходи з фізичних осіб та військовий збір з 1 вересня не змінено. Якщо вона перевищує 3654 грн., то пенсіонер перераховує до держбюджету податок, розмір якого становить 15 %, а військовий збір 1,5 % від суми, яка перевищує 3654 грн.

Максимальний розмір пенсії в області становить 10 мінімальних пенсій – 10740 грн. Однак є в області і пенсіонери, які мають вищі пенсії.

Микола Черненко запевнив, що вінничани отримають пенсії за графіком – з 4 по 25 жовтня.

vlasno.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я